Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un  17 Mayıs Cuma günü Düzce’ye geleceği bildirildi.  Ankara’dan karayolu ile Düzce’ye gelmesi beklenen Bakan Tunç’un, Düzce temaslarında ilk adresi Düzce Valiliği olacak. Vali Aslan ile bir araya gelecek olan Tunç, kendisinden Düzce’nin genel durumu ile ilgili bilgi alacak.  

Düzce Valisi Selçuk Aslan ile programının  ardından Bakan Tunç, 12:00’de Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunacak. Ardından Bakan Tunç ,Cedidiye Camii’nde Cuma Namazı kılacak.

DÜZCE'NİN LAĞIM SUYU İSTANBUL'A AKIYOR DÜZCE'NİN LAĞIM SUYU İSTANBUL'A AKIYOR

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Cuma Namazının ardından, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre ve Düzce Barosunu ziyaret edecek. Düzce’deki son adresi  Düzce AK Parti İl Başkanlığı olacak Tunç, temaslarının ardından Düzce’den ayrılacak.

Öte yandan aynı gün Düzce’ye gelecek olan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın da programı da netleşti. Düzce’de çeşitli temaslarda bulunacak olan Yılmaz’ın ilk durağı Düzce Belediyesi olacak. 31 Mart yerel seçimlerinde Düzce halkının yeniden teveccühünü kazanan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye  ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulunacak olan Yılmaz, Cuma Namazını Cedidiye Camiinde kılıcak. Ardından Yılmaz, esnaf ziyaretleri düzenleyecek. Ardından AK Parti İl binasına geçecek olan Yılmaz, burada basın açıklaması düzenleyecek.

Yılmaz, partililerle basına kapalı toplantı düzenlemesinin ardından Sakarya’ya hareket edecek.