Düzce’de Çilimli Belediyespor – Kaynaşlı Belediyespor arasında oynanan Bal ligi karşılaşmasında olaylar çıktı. Maçı 1-0 önde bitiren Çilimli Belediyespor – Kaynaşlı Belediyespor müsabakasında, hakemin bitiş düdüğü ile birlikte, Kaynaşlı Belediyespor taraftarları sahaya girdi.  Sahaya inen polis ekipleri, taraftarlara müdahale ederek saha dışına çıkarttı. 
Çıkan olaylarda, Çilimli Belediyespor futbolcularından bazıları aldıkları darbelerle hafif şekilde yaralandı. 

VALİ ASLAN VE KEŞİR’DEN KUTLAMA MESAJI VALİ ASLAN VE KEŞİR’DEN KUTLAMA MESAJI

WhatsApp Image 2023-12-03 at 16.43.04 (2)
Çilimli Belediyespor futbolcularını taşıyan takım otobüsü de kendini bilmez taraftarların hışmına uğradı. Takım otobüsüne taşlarla saldıran taraftarlar, otobüse zarar verdi. 

Kaynaşlı Belediyespor futbolcularını taşıyan takım otobüsü Çilimli emniyetinin eskortluğu eşliğinde güvenli bir şekilde ilçe sınırları dışına çıkartıldı. 

WhatsApp Image 2023-12-03 at 16.43.04 (1)
Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezi’ne konuşan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, “Biz bir çok deplasmandan galibiyetle döndük, ama bu şekilde bir saldırıya maruz kalmadık.” dedi.  

WhatsApp Image 2023-12-03 at 16.43.04 (3)
Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da olayda büyütülecek bir şey olmadığını belirterek, “Futbolcular arasında küçük bir tartışma yaşandı” dedi. 

Öte yandan olayların Kaynaşlı Belediyespor teknik heyetinin eski Çilimli Belediyesporlu futbolcuya küfür etmesi üzerine çıktığı öğrenildi.  
HABER: Savaş ARI