Türkiye, önümüzdeki 31 Mart 2024 yerel seçimlerine doğru giderken, Düzce’de siyasi arenada çalışmalar hız kazandı. Özellikle AK Parti’nin Düzce’de hangi adaylarla yola çıkacağı merak konusu olurken, Çilimli ilçesinde AK Parti’den Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıldız’ın adı siyasi kulislerde belediye başkan adayı olarak geçmeye başladı. 
Kamuoyundaki bu söylentileri yaptığı yazılı açıklama ile yalanlayan Yıldız, mevcut Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a olan sadakatine dikkat çekti. 
Yıldız, Çilimli Belediye Başkan Yardımcısı olarak ilçe ve ilçe halkına hizmet vermeye devam edeceğinin altını çizdi. 

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK

Seçimlerde aday olmayacağını  ve Muhsin Yavuz ile birlikte yola devam edeceğii vurgulayan Yıldız açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“Bir süredir kamuoyunda Çilimli Belediye Başkan Adaylığı ile ilgili adım geçmektedir. Şahsıma gösterilen teveccüh için teşekkür ediyorum. Sayın Belediye Başkanımız Muhsin Yavuz’un bana vermiş olduğu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine her zaman olduğu gibi doğruluk, sadakat ve bağımlılık duygusuyla Çilimli halkına ve belediyesine hizmet etmeye devam edeceğimi, Çilimli Belediye Başkan adaylığımın söz konusu olmadığını kamuoyuna saygı ile bildiririm.”
HABER: Savaş ARI