Öncü Haber’e ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Özcan: “Mecliste bu konuyu gündeme taşımıştım. Bunun üzerine ziyarete geldim. Devletimizin imkânlarının vatandaşların hizmetine sunulduğunu görmek beni çok mutlu etti. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

TALİH ÖZCAN HASTALARLA SOHBET EDİYOR

Sürekli sahada vatandaşlarla birlikte olup sorun ve sıkıntılarını dinlemesiyle kamuoyunun takdirini kazanan CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Düzceli vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bu sorunu Meclis Kürsüsüne taşımış ve Düzce’de eksikliği hissedilen Çocuk Acil Servisine ilişkin, Sağlık Bakanlığına soru önergesi sunmuştu.

TALİH ÖZCAN HASTALARLA SOHBET EDİYOR

Özcan’ın çağrısı üzerine harekete geçen yetkililer, Düzce’de eksikliği bir süredir hissedilen Çocuk Acil Servisi ve Kadın Hastalıkları Hastanesini, Muncurlu ’da bulunan Ek Hizmet Binasının değerlendirerek çözüme kavuşturuldu.

TALİH ÖZCAN HASTALARLA SOHBET EDİYOR

Soru önergesinin ardından yapılan çalışmaları yerinde gözlemlemek isteyen Milletvekili Talih Özcan, Muncurlu ‘da bulunan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları hastanesini ziyaret etti.

Hastanede incelemelerde bulunan Özcan, tedavi için oraya gelen vatandaşlarla da sohbet etti.

Vatandaşlar, hastanenin hizmetlerinden ve sisteminden memnun kaldıklarını dile getirerek, Talih Özcan’a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

TALİH ÖZCAN HASTALARLA SOHBET EDİYOR

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıklarıyla beraber Fizik Tedavi hizmeti de verilen hastaneyi gezen Özcan, Fizik Tedavisi gören hastalarla da sohbet etti.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Özcan, ziyaretin ardından Öncü Haber’e açıklamalarda bulundu.

Meclis gündemine taşıdığı konunun vatandaşlara hizmet olarak dönmesinden son derece memnun olduğunu dile getiren Özcan şunları söyledi:

“Ben bu konuyu biliyorsunuz, Meclis gündemine getirmiştim. Sağlık Bakanına bu konuda soru sormuştum ve Düzce vekillerinin bu konuda bilgileri vardı. Ben de bugün yerinde inceledim ve gözlemledim. Kadın doğumdan tutun çocuk yoğun bakımı ve fizik tedaviye kadar bütün servisleri tek tek gezdim. Yapılan hizmet çok büyük, çok anlamlı. Bence kim ne hizmet ne yaparsa yapsın, Düzce için, vatan için, millet için yapılmıştır. Bugün gördüğüm şey beni şaşırttı, son derece mükemmel bir şey Düzce için. Bu hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun diyorum ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

TALİH ÖZCAN HASTANEDEN AYRILIYOR

Vatandaşa dokunmak, ilgi göstermek, sorunları dinlemek lazım. Vatandaşın gözü, kulağı, vicdanı olmak lazım. Biz de bu anlamda onların gözü, kulağı, vicdanı olmak istiyoruz. Amacımız bu ülkeye, milletimize, halkımıza hizmet etmektir. Ben de Düzce’ye hizmet etmek istiyorum. Hizmetin kötüsü olmaz, iyisi olur. Burada da bugün iyisini gördük, bu da bizi mutlu etti. Ben gerçekten çok sevindim. Yani, Devletimize teşekkür ediyoruz. Bütçemiz varsa, yapan varsa, çalışan varsa, çalıştıran varsa güzelliği getirir. Ben de bugün bu güzelliği gördüm.”

Haber- Ahmet Çelik

Kameraman – Emirhan Töngel