“UZUN SÜREN PROJE ESNAFA ZARAR VERDİ “UZUN SÜREN PROJE ESNAFA ZARAR VERDİ

 Yerel seçimlerin yapılacağı 31 Martta 73 gün kala siyasi partilerin adayları birer birer açıklanmaya devam ediyor. Gözlerin çevrildiği ve Düzcelilerin merakla beklediği Yeniden Refah Partisi adayını ise Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, genel merkezde yapilan aday tanıtım toplantısında açıkladı. Türkiye’nin tanıdığı, Düzcelilerin ise sevdiği sanatçı Davut Güloğlu, Yeniden Refah Partisi Düzce belediye başkan adayı oldu.

Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi olan ve partinin kuruluşundan bu yana Genel Başkan Danışmanlığı yapan ünlü sanatçının Düzce’den belediye başkan adayı olması ise sevenlerinde, Düzcelilerde ve parti teşkilatında büyük sevinç oluşturdu.

Whatsapp Image 2024 01 18 At 17.45.31

VEFAMI ÖDEMEK İÇİN DÜZCEDEYİM

Davut Güloğlu, adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, geçmişte Akçakoca ilçesinde uzun bir süre yaşamış bir sanatçı olarak sanat hayatına adım atmamda Düzce’nin çok ayrı bir yeri var. Ayrıca kendisini milli görüş davasına adamış bir partiliyim. Hem davama adamışlığın verdiği heyecanla hemde teşkilatımızın gösterdiği büyük teveccüh ile bende vefa duygumu ödemek için Düzce Yeniden Refah Partisi’nin Düzce belediye başkan adayı olarak çıkmaya karar verdim. Çıktığımız yolda rabbim utandırmasın. Partimize, Düzcemize, Türkiyemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Düzce’de geçtiğimiz yıllarda farklı şehirlerde yaşayan ancak Düzce’den hem belediye başkan adayı hemde milletvekili adayı olarak birçok isim seçmen önüne çıkarken ilk defa Türkiye’nin de tanıdığı ünlü bir isim sandıkta Belediye başkanı olmak için Düzcelilerin önüne çıkacak.