Düzce’nin acı kaybı… Geçirdiği kalp krizi nedeniyle Düzce Özel Çağsu Hastanesi’ne kaldırılan Sami ve Erdoğan Aykut’un babaları Düzce’nin hafızası Konuralp eski Belediye Başkanı İbrahim Aykut, doktorların tüm çabalarına rağmen hayata tutunamadı.

Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde Konuralp’e birçok eser bırakan ve yaptığı başarılı çalışmalarla halkın gönlünde taht kuran 74 yaşındaki İbrahim Aykut’un ölüm haberini alan ailesi, yakınları ve sevenleri, Özel Çağsu Hastanesi’ne koştu.

 Ailesi ve yakınları hastanenin önünde gözyaşları dökerken, sevenleri ise İbrahim Aykut için dualar etti.

“DÜZCE’MİZİ HEP BİRLİKTE İLERİYE TAŞIYACAĞIZ” “DÜZCE’MİZİ HEP BİRLİKTE İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Beldenin, tüzel kişiliğinin kaldırılarak, Düzce sınırlarına mahalle olarak dahil edilmesinin ardından “Konuralp benim davamdır” diyerek, bu dava için ömrünü harcayan Aykut’un ani vefatı, Konuralplileri de derin üzüntü içine soktu.

Aykut’un naaşı, yarın Çiftepınarlar Mahallesi  Huzurevleri Sitesi’ndeki evinden alınarak, Konuralp Merkez Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip, Konuralp Mezarlığında toprağa verilecek.   

Öncü Medya Ailesi olarak, Düzce’nin sevilen ismi İbrahim Aykut’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere, tüm eş, dost, akrabalarına başsağlığı dileriz.

HABER: Savaş ARI

İbrahi̇m Aykut-1