Otomotiv Sanayi Sektörü Atılım Kümesi UR-GE Projesi’nin İhtiyaç Analizi Belirme kısmı, danışman firma tarafından tamamlanarak düzenlenen etkinlikte yararlanıcı firmalara sunumu gerçekleştirildi.

6-53

Toplantıya Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Yıldız, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, danışman firma temsilcileri ile Otomotiv Sanayi Sektörü Atılım Kümesi UR-GE Projesi yararlanıcısı firmalar katıldı.

2-232

Programın açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu Ur-Ge projesini çok önemsiyoruz. Başlangıç projesi olarak görüyoruz. Bu projede başarıya ulaşarak diğer 10 meslek komitemize de örnek oluşturmasını temenni ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

5-94

Düzce Üniversitesi öğrencileri de katıldı

Geçtiğimiz günlerde Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın teknopark ziyaretinde Düzce TSO’da gerçekleştirilecek olan özel toplantılara davet etme sözü verdiği Düzce Üniversitesi Roket Takımı, Düzce Üniversitesi Otomobil Sporları Kulübü ile Düzce Üniversitesi Mekatronik Teknolojileri Topluluğu öğrencileri de toplantıya katılım sağladı. Öğrenciler, geliştirdikleri projeleri katılımcılara sunarak sponsor noktasında destek beklediklerini kaydetti.

Editör: Tuğba Aksoy