banner851

banner955

2 SENENİN ARDINDAN 23 NİSAN COŞKUSU BİTMİYOR

Düzce’de 2 yıl aranın ardından programlarla kutlanan 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk bayramı Coşkusu devam ediyor. Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen ve 4 ülkeden 14 çocuğun da katılım sağladığı son etkinlikte minik öğrenciler sergiledikleri sahne performanslarıyla bayram sevincini hem yaşadı hem de yaşattı.

Düzce 27.04.2022, 13:39
504
2 SENENİN ARDINDAN 23 NİSAN COŞKUSU BİTMİYOR

Pandemi nedeniyle 2 yıldır evlerde buruk geçen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Düzce’de coşkuyla kutlanmaya devam ediliyor.

4 ülkeden katılım oldu

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü Çocuk Kulübü tarafından Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde Sudan, Irak, Suriye ve Kırgızistan’dan 14 çocuğun da katılımıyla düzenlene etkinlikte minikler bayram sevincini en üst noktada yaşadı.

Çok sayıda Düzceli’nin katıldığı programda kulüp bünyesinde eğitim gören öğrencilerin sergiledikleri performans katılımcılar tarafından büyük ilgi ile izlendi.

Şarkılar hep bir ağızdan söylendi

Yöresel ve modern danslar eşliğinde farklı koreografileri başarı ile uygulayan öğrenciler, jimnastik ve bale gösterileri ile izleyenleri büyülerken, çocuk korosunun seslendirdiği 23 Nisan Şarkısı’na salonda bulunanlar da hep bir ağızdan eşlik etti.

banner844
Yorumlar (1)
Yeni Sayımız