banner851

banner614

56 MAHALLENİN MUHTARIYLA TOPLANTI YAPTI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 56 mahallenin muhtarlarıyla bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi. Başkan Özlü, “Tüm ekip arkadaşlarımızla Düzce’nin gelişmesi ve markalaşması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

banner846
Düzce 16.06.2021, 18:00 18.06.2021, 10:22
819
banner844

Erguvan Tesislerinde gerçekleştirilen istişare toplantısında Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Mensur Bilgin başta olmak üzere 56 mahalle muhtarıyla bir araya gelen Başkan Özlü’ ye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.

ÖZLÜ: BELEDİYEDE MALİ DİSİPLİNİ SAĞLADIK

Koronavirüs salgını dolayısıyla muhtarlar toplantısını uzun süre yapamadıklarını ancak yeni süreç ile birlikte daha sık bir araya geleceklerini ifade eden Başkan Özlü, “Bugün burada başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle sizlerle birlikteyiz. Geçen süreci hep birlikte değerlendireceğiz. Bizler için öneminizi belirtmeme gerek yok. Şehrimiz için birlikte yol arkadaşlığı yapıyoruz.  İki yıldır belediye başkanı olarak aranızdayım. Göreve geldiğimizde ilk icraatımız mali disiplin tedbirlerini hayata geçirmemiz oldu. Gelir- gider dengesini iyi kurduk, çok şükür sağladık. Belediye olarak ekonomimiz daha güçlü durumda.” dedi.

“TOPYEKÛN SAHADAYIZ”

“Ardından ortaya koyduğumuz projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz.” diyen Özlü şöyle devam etti:

“Ulaşım Hizmetlerinden Millet Bahçesi’ne, Katı Atık Ayrıştırma Tesisi’mizden Çöp Aktarma İstasyonu’na, İstanbul Caddesi Kent Estetiği Projesi’nden Cedidiye Meydan Projesi’ne, Tıbbı Atık Sterilizasyon Tesisi’nden Şıralık Spor Kompleksine ve Eski Sanayi Çarşısı’nın Dönüşümü’ne kadar 2 yıl da birçok projemizin yapımına başladık. Bu yaz biten işlerimizin açılışını inşallah beraber yapacağız. Projelerimizi uygulama noktasında topyekûn sahada olacağız”

MAHALLE ZİYARETLERİ YENİDEN BAŞLIYOR

Başkan Özlü, açıklamalarının sonunda katılımlarından ötürü tüm muhtarlara teşekkürlerini ileterek, daha sık bir araya geleceklerini aynı şekilde mahalle ziyaretlerine de yeniden başlayacağını dile getirerek toplantıyı sonlandırdı.

Yorumlar (8)
cash81 1 ay önce
lalalalala lafontenden masallar
mustafa KESKİN 1 ay önce
Muhtarların istekleri yapılmıyor devamlı kendi projeleriniz yapılıyor.Şerefiye mahallesi örnek buna....
Gelir-gider nedir? 1 ay önce
Mali disiplini sağladık derken rakamlar ne alemde? Mali politika hedef ve programların neresindeyiz şu an? Halk olarak açıklama bekliyoruz.
YAVUZ0881 1 ay önce
Akşam yalan sabah yalan memleketi soyup soğana çevirdiğiniz gerçek
Hasan Hüseyin kaya 1 ay önce
Yorumları yollalamiyorsunuz size ne demek lazım
Şampiyon 1 ay önce
Beyciler mahallesinde ikamet etmekteyim. Bazı yollar keçi yolu gibi(1721sk).... Kaldırım çoğu sokakta yok yayalar araçlar iç içe yolculuk yapıyor(çoğunda) .... alt yapı hak getireee ğün geçmiyor ki su borusu patlamasın devamlı yama yama(1615sk) .... Hepsi gerçek ......Adı mahalle işte keşke köy olarak kalsaydı....
Hasan Hüseyin Kaya 1 ay önce
Biz nerde yaşıyoruz anlamak mümkün değil ben15 yıldır ne belediye başkanı ne vali nede bir yetkili görmedim merhum vali Halil nimetoglundan başka ne anlatıyor lar anlayan varsa söylesin
DEMETEVLER 1 ay önce
DEMETEVLER MAH. MUHTARINI ÇAĞIRMASAYDINIZ KEŞKE, GÖREVİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM. KAÇ DÖNEMDİR MUHTAR, HER YERDE GÜYA TANIDIĞI VAR SOKAK KÖPEKELRİNİ ALDIRAMIYOR. EŞİM KORKUSUNDAN MARKETE DE GİDEMİYOR! SALDIRDIKLARI GÜNDEN BERİ!