banner851

banner955

BİR MAAŞ İKRAMİYE VERİLECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaşanan sel felaketinin ardından yol çökmesi ve ana su hattının kaybolması sonucu yeni bir regülatörü rekor sürede kuran ekibi ödüllendirdi. Başkan Özlü, şehre su müjdesi ile birlikte özveri ile çalışan personele de birer maaş ikramiye sözü verdi.

Düzce 01.07.2022, 17:30 01.07.2022, 16:40
3762
BİR MAAŞ İKRAMİYE VERİLECEK
banner986

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Beyköy’de bulunan ana isale hattında meydana gelen problemin çözümü noktasında büyük bir yükün altına giren emekçi personeli unutmadı. Başkan Özlü'nün "B planı" çerçevesinde yeni bir regülatörü rekor süre olan 72 saatte faaliyete geçiren ekip ödüllendirildi.

Bilindiği üzere, hafta başından itibaren Düzce’de etkili olan ve bir çok bölgede taşkınları beraberinde getiren yoğun yağışlar şehrin ana içme suyu hattında çökme meydana getirmişti. Sorunun çözümü noktasında Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon, Fen İşleri ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü personellerinin 3 günlük çalışmalarının ardından şehre yeniden su verilmesini sağladı.

Olumsuz hava şartları ve bölgenin balçıkla kaplı olması ve boruların birleştirilme problemi çalışmaları personeli zorlasa da 72 saatin sonunda vanalar açıldı.

30 Haziran 2022 Perşembe akşam saatlerinde tüm işlemlerin tamamlanmasının ardından vanayı açan Başkan Dr. Faruk Özlü, ardından canla başla çalışan personele müjdeli haber verdi.

ZOR DURUMU BİRLİKTE KOLAYA ÇEVİRDİK
Üstün gayretlerinden ötürü ekiplere teşekkürlerini ileten ve birer maaş ikramiye sözünü veren Başkan Özlü, “Üç gündür evlerinize gitmeden halkımızın susuz kalmaması için mücadele verdiniz. Olumsuz hava şartlarına rağmen büyük bir gayretle bugün vanamızı açtık ve suyun sisteme dahil edilmesini sizlerin çalışmalarıyla sağladık. Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolun var olun. Yapılan çalışmanın karşılığı olmasa da küçük bir armağan olarak görmenizi isteyerek birer maaş ikramiye ile sizleri ödüllendireceğimizi paylaşmak isterim” dedi.Ekipler, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün ikramiye açıklamasına alkışlarla karşılık verdi.

Yorumlar (23)
Düzceli 2 ay önce
Sanki kendi cebinden verecek.
İrfan Aydın 2 ay önce
Biz hala su görmedik. KAZUKOGLU MAH hala şebeke dışı. Ayrıca, toprağa kazma vursan su çıkan, dört tarafı gümbür gümbür su akan dereler ile dolu olan Düzce ' de 5 gündür su olmaması ayrıca düşündürücü. Demekki depremden ders alınmamış, geçen 25 yılda hiçbir şey yapılmamış. Doğal afetlerin her an olma olasılığı çok yüksek bir şehirde neden ikame su hattı olmaz .
Sema 2 ay önce
Su yine yeniden gitti. Malesef.
cash81 2 ay önce
suyu başkanın evinemi verdiniz 1 maaş ta benden ver boş işler müdürü
vatandaş 2 ay önce
su nerde başkan bize hala gelmedi? 5 gündür kokmaya başladık ...
Düzceli 2 ay önce
Bugün 2 temmuz bahçeşehir de SU YOK ne zaman gelecek su Faruk bey resim çektir ip tamam demekle olmuyor açıklama yap 153 cevap veremiyor bil mi yo ruz diyor sen açıklada bilelim bayrama kadar gelir mi
Yavuz 2 ay önce
Şehrin merkezinde sadece zemin katlarda var.Asli görevinizi tam olarak yapamamış olmanıza rağmen ikramiyeler havada uçmaya başladı.Isiniz gücünüz para.Insanlar sadece zemin katlarda yaşamıyor.
Galip 2 ay önce
Su yok Bahçeşehir de ne rekoru
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık