banner851

banner614

DEV YATIRIM BU AKŞAM ÖNCÜ TV’DE KONUŞULACAK

Düzce’nin ilk 5 yıldızlı oteli olacak olan Park Dedeman Düzce için İstanbul’da gerçekleşen imza töreni sonrası Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman ve Algün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, Öncü TV’nin ilgiyle izlenen programı ‘Kitabın Ortasından’a konuk oluyor. Bu akşam saat 20:00’de canlı olarak yayınlanacak programda, siyasi parti il başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcileri de bu önemli yatırımı değerlendirecek.

Düzce 14.01.2022, 17:25
1241
DEV YATIRIM BU AKŞAM ÖNCÜ TV’DE KONUŞULACAK

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu ‘Kitabın Ortasından’ programı, bu akşam Düzce için dönüm noktası niteliğindeki 5 yıldızlı otel yatırımı olan Park Dedeman Düzce’yi her boyutuyla ele alacak.

12 Ocak Çarşamba günü İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki Dedeman Otel’de düzenlenen ve her detayda Düzce’nin öne çıkartıldığı organizasyon sonrası ilk canlı yayın programına Öncü TV’de katılacak olan Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman ve Algün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, projenin Düzce’ye katacağı prestiji anlatacak.

Program sadece yatırımın mimarlarına söz vermeyecek. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce’nin tek 5 yıldızlı olma özelliği taşıyacak projenin şehre sağlayacağı katkıyı anlatacak. Yine Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı ile Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Ahmet Mutlu da Algün ve Dedeman iş birliğindeki Park Dedeman Düzce yatırımı hakkında değerlendirmelerde bulunacak.

Turizm sektörünün köklü markası Dedeman Hotels & Resorts International ile Düzce’nin önde gelen şirketlerinden Algün İnşaat’ın el ele vererek kazandıracağı Park Dedeman Düzce Projesi’nin tüm detayları ve merak edilenleri bu akşam saat 20:00’de Öncü TV, Öncü Radyo ve Öncü TV medya sosyal hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak Kitabın Ortasından programında konuşulacak. Kimselere randevu vermeyin…

Yorumlar (2)
ibrahim 6 gün önce
kayıkçı son çırpınışların geliyor gelmekte olan koltuğun sallanıyor spor sokakta oturamayacaksın artık git torunlarını sev.
Ysf 1 hafta önce
Kesin CHP karşı çıkar bu yatırıma
0
kapalı