banner851

banner614

KEŞİR’DEN D-655’TEKİ SON DURUMLA İLGİLİ AÇIKLAMA

banner619

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce-Akçakoca Karayolunda yaşanan heyelan sonrası yapılan geçici servis yolun toprak işlerinin tamamlandığını duyurdu.

banner846
Düzce 02.04.2021, 09:49 02.04.2021, 14:10
3031
banner844

Geçtiğimiz hafta Düzce-Akçakoca D-655 Karayolu’nun Çiçekpınar mevkiinde aşırı yağış ve toprağın yumuşaması sonucu heyelan meydana geldi. Yaşanan heyelan sonucu yol iki taraflı olarak trafiğe kapatılıp, vatandaşlar yeni bir servis yolu yapılana kadar alternatif yollara yönlendirildi.

Servis yol yapım çalışmaları hızla sürerken, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla yolun toprak işlerinin bittiğini duyurdu. Düzce’de etkili olan yağışlı havanın ardından diğer işlerinin de hızla bitirileceğini belirten Keşir, gayretleri için Karayolları Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

Genel Başkan Ayşe Keşir’in sosyal medya hesabında ki paylaşımı şu şekilde: “Geçtiğimiz hafta heyelan ve büyük bir göçük yaşanan Akçakoca yolunda, servis yolu toprak işleri tamamlandı. Yağmur sonrası temel BSK işleri tamamlanıp trafiğe açılacaktır. Karayolları Genel Müdürlüğü ekiplerinin yoğun gayretlerine teşekkür ederim.

Haber: M.KİLELİ

Yorumlar (1)
emin akın ABAĞBA 4 ay önce
teşekkürler selamlar