banner851

banner614

KESKİN CEDİDİYE ESNAFINI ZİYARET ETTİ

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ile birlikte Cedidiye Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

banner846
Düzce 27.06.2020, 14:00 27.06.2020, 14:41
2950
KESKİN CEDİDİYE ESNAFINI ZİYARET ETTİ
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, mahalle ve köy ziyaretlerinin ardından, esnaf ziyaretlerine  başladı. Bu kapsamda dün Cedidiye Mahallesi esnafları ile bir araya gelen Keskin, esnafların sıkıntıları hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerinde pandemi sürecinde esnafların ekonomik yönden sıkıntı çektiğini söyleyen Keskin, hükümetin açıkladığı ekonomi paketlerinin, esnaflara nefes aldırdığını ifade etti.

AK Parti olarak her zaman esnafların yanında olduklarını dile getiren Keskin, “Esnaflar bu ülkenin ekonomisine büyük katkı sağlayan kesimlerdir. Ben de bir esnafım ve esnaflığın ne kadar zor bir zanaat olduğunu çok iyi biliyorum.

Elbette pandemi döneminde bütün esnaflarımız ekonomik yönden bir buhran yaşadı. Ama hükümetimizin aldığı önlemlerle bu buhranı esnaflarımız kısa sürede atlattı. Biz AK Parti olarak her zaman esnaflarımızın yanındayız.” dedi.

Cedidiye Mahallesi esnafları ise, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Keskin’in Düzce’deki esnaf ziyaretlerinin devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (4)
Duzceli 13 ay önce
Sayın başkan basta küçük esnaf olmak üzere esnaflar açlıktan ölme noktasına geldi. Devletin esnafa yardim rtti dediğiniz faizle kredi vermesimi. Bumu yardim. Sırf abilerinize yalakalık yapmak icin hakki ve hakikati görmezden geliyorsunuz. Yazık
Vatandaş 13 ay önce
Mustafa keskin akıllı adamdır, yanına basını da aldığına göre, dert dinleyeceği yere değil, yandaş esnafa kahve içmeye gider
Atlt 13 ay önce
Nasıl yanındasınız esnafın,neler yapıyorsunuz mesela.Hangi konularda esnafın derdine çare oldunuz anlatabilir misiniz? Teşekkürler.
hamza 13 ay önce
Kidem tazminatina takmis devlet kafayi illaki el koyacak 65 uasinda verecek cerez parasi..Vallahi is oraya geldimi ne isci ne koylu ne ciftci ortalik karisik kimse parti marti dinlemez simdiden soliyim..
19°
açık