banner851

banner955

KILIÇDAROĞLU GRUP TOPLANTISINDA DÜZCE’Yİ ANLATMIŞTI

Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce ziyaretinde uğradıkları Şeyma isimli bir eczacının partililere, "Leblebi satar gibi depresyon ilacı satıyoruz. Kent kanser ve akciğer hastalıklarıyla boğuşuyor." dediğini öne sürdü. İddialar sonrası basına açıklama yapan eczacı, Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını yalanlayarak, "Böyle bir söz benim ağzımdan çıkmadı. Şehirlerin kanser hastaları sayısını hiçbir eczacı bilemez. Bunun teşhisini koyan da hekimdir, biz değil." dedi.

Düzce 21.01.2022, 10:45 22.01.2022, 10:23
6073
KILIÇDAROĞLU GRUP TOPLANTISINDA DÜZCE’Yİ ANLATMIŞTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamada, Düzce'nin hava kirliliği açısından Türkiye'de ilk sırada yer aldığını öne sürmüş, Şeyma isimli bir eczacının partililere, "Düzce halkı kanser ve akciğer hastalıklarıyla boğuşuyor. Ayrıca depresyon hastalarının sayısı da gün geçtikçe artıyor. Leblebi satar gibi depresyon ilacı satıyoruz." dediğini iddia etmişti.

ECZACI KILIÇDAROĞLU’NU YALANLADI: AĞZIMDAN BÖYLE BİR LAF ÇIKMADI

Yenişafak’ın haberine göre isminin Kılıçdaroğlu tarafından söylendiğini duyunca şok olduğunu ifade eden eczacı, "Bizim söylemediğimiz şeylerin lanse edilmesi, bazı şeylerin çarpıtılması. Hiç konuşulmayan şeylerin benim ağzımdan söylenmiş gibi yapılması ve benim ismimin iznim olmadan belirtilmesi bizi üzdü." diye konuştu.

Kendisinin ağzından böyle bir lafın kesinlikle çıkmadığını vurgulayan eczacı, "Bir insan antidepresan ile ilgili böyle bir şey der mi? Zaten antidepresanı reçetenin hekimi olmadan bizim vermemiz mümkün değil. 'Leblebi gibi antidepresan satıyoruz' gibi bir laf benim ağzımdan kesinlikle çıkmadı." dedi.

"KANSER HASTALARININ SAYILARINI BİLEMEYİZ"

İddiaların odağındaki eczacı sözlerini şöyle sürdürdü: "Böyle bir tabiri bir eczacı kullanmaz. Kanser hastalarının sayılarını bilemeyiz. Ben küçük bir eczaneyim böyle bir şeyi zaten bilmem, hiçbir eczacı da bilmez. Bunun teşhisini koyan da hekimdir, biz değil."

banner844
Yorumlar (31)
yılmaz 11 ay önce
yahu kılıçdaroğlu nun danişmanları sağcı yada akp ajanları galiba bir genel başkan bukadar hata yapmamalı diye düşünüyorum
Öz Düzceli 11 ay önce
Megri megri
Duzceli 11 ay önce
Akp nin yillardir iktidar olmasinin en buyuk nedeni muhalefettir. Bu kadar kotu muhalefet nasil olabilir, aklim almiyor
Duzceli 11 ay önce
Chp once cikardigi halktan ve verdigi vahatlerden bahsetsin duzceye simdiye kadar ne faydasi olmusda duzceyi agzina alloyor anliyamadim ki ssk yi yiye yiye bitirdi sira duzcedemi pkk aaaa dosru duzceden uzakdur
fabrika istemiyoruz 11 ay önce
Düzcenin etrafı dağlarla çevrili. Fabrikalardan çıkan gazlar olduğu gibi şehre çöküyor. Düzce sanayi için uygun değil. Hastalıkların artması doğru olabilir. Düzceye fabrika istemiyoruz.
Fabrika çalışanı 11 ay önce
Ne yapalım sence hepimiz birer market, birer kahvehane açalım birbirimize müşteri olalım. Sağlıklı güle oynaya yaşayalım o da olur.
Faruk 11 ay önce
Şeyma iyi reklam oynadı. Biz seni biliyoruz.
İnsanlar korkunca da şaşıra bilir. Seni yine CHP kucaklayacak. Rahat ol.
Samsunlu Murat 11 ay önce
Yalancı kılıçdar gittiği yere pislik saçıyor
Kargamel
halk 11 ay önce
çok doğru tespit..çok kanser var..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız