banner851

banner614

YETİŞKİNLER İÇİN DE FİTNESS ALETLERİ YAPILIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ‘nün seçim öncesinde “Mahalle sözleşmeleri” kapsamında her mahalleye bir park sözü bir bir hayata geçiyor. Aziziye, Hamidiye, Fatih ve Orhan Gazi mahallelerinde çocuklar için yeni parklar oluşturuldu.

banner619
Düzce 06.05.2021, 18:30 07.05.2021, 14:14
1561

Düzce Belediyesi mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr.Faruk Özlü’nün seçim öncesi mahalle ziyaretleri kapsamında park ihtiyacı olan mahallelere park ve dinlenme alanlarının yapılması sözü yerine getiriliyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Orhan Gazi, Hamidiye ve Fatih mahallerinde yeni park alanları oluşturulurken, Aziziye mahallesinde ise park yapımı devam ediyor. Kullanılmaz hale gelen parkların bakım ve onarımını da yapan ekipler, özellikle çocukların oyun oynayabileceği, enerjilerini harcayabilecekleri yeni alanlar oluşturuyor.

YETİŞKİNLER İÇİN FİTNESS ALETLERİ YAPILIYOR

Düzce Belediyesi tam kapanma sonrasındaki kademeli normalleşme sürecinde parklara akın edecek çocukların yanı sıra yetişkinleri de düşündü. Oyun parklarının yanında açık hava fitness aletleri de yerleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yetişkinlerin hem spor yapabilmesi hem de dinlenmelerine olanak sağladı.

HER YAŞTAN VATANDAŞI MEMNUN EDİYORUZ

Her mahallenin ihtiyacı olan yeşil alan ve oyun parkları kazandırmak istediklerini kaydeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Çocukların doyasıya eğlenecekleri park sayısını her geçen gün artıyoruz. Yavrularımız özellikle kapanma sonrasında bu parklarda oyun oynayacak ve zamanlarını verimli geçirebilecek. Ayrıca vatandaşlarımızın dinlenmesi ve spor yapması amacıyla fitness aletlerini de yaşam alanlarına yerleştiriyoruz. Her yaştan hemşerilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya gayret gösteriyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (15)
Nadir 5 ay önce
Şehit hüseyin kıl mah üvey evlatmı yolumuz tarla yolu gibi
öğrenci 5 ay önce
Sayın Başkanım Uzunmustafa Mah Aşıklar parkı denilen yer stadyumun karşı sokağındaki ortadaki park lütfen buradaki çalışmalar yarım kaldı parkın etrafındaki kaldırımlar kırıldı döküldü çalışma esnasında sonra yapılmadı fitnis aletlerinin montajı yapılmadı eksikleri çok bakan yok
kim 5 ay önce
fevzi çakmak mah. de çocuğunuz park diye ağlıyorsa en yakın park için ya şıralığa yürüyeceksiniz yada asfalt geçip cumhuriyet mah. yürüyeceksiniz başka türlüsü mümkün değğil
1 5 ay önce
Karahacımusa mahalesinde muhtarligin yanindaki parkıda bir görseniz keşke. O kadar okulun icinde harabe bir park
sami 5 ay önce
derelitütüncü mah 1819 sokak orayada getirin park çocukların oynacayacı yer yok
Gece bekcilerine ne oldu 5 ay önce
suriyeliye ıraklıya afgana bu kadar hizmet etmeyin.parklarda gece 2 lere kadar onlar çoluk çocuk dolu.İnanmıyorsanız Cedidiye mh.Fettah bey tarlası carreforun yanındaki parka gelin.gece sahuruda orda yapacaklar neredeyse..Gece bekcileri nerde...
Kasabalı 5 ay önce
Bu mahallelerin arasında konuralp varmı
Resul İnan 5 ay önce
orhangazi mahallesinde park nerede ki? Şehit murat demir mahallesine 2 yıldır talep ediyoruz dikkate alınmıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın