Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu ‘Yorumluyorum’ programında, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün pankartlarına yapılan saldırıları değerlendirdi. Saldırıları zavallıca bulduğunu ifade eden Ünsal, “Ne elde ettiniz? Akla hayale gelmeyecek dengeler ve Düzce'nin aklıyla, Düzce'nin sosyolojik yapısıyla, Düzce'nin tecrübesiyle olmayacak anketlerle birilerini ön plana çıkarıp da Faruk Özlü'nün posterlerini kesmekle başınız göğe mi erdi?” açıklamalarında bulundu. Ayrıca Ünsal, Düzce Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun TSO’ya geldiğinde Erdoğan Bıyık’ı makamında oturttuğunu ve Bıyık’ı onurlandırdığını vurguladı.

Öncü TV ekranları ile 100.2 Radyo Öncü’de yayınlanan ‘Yorumluyorum’ programında Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün pankartlarını yırtanları ‘Elinize ne geçti?’ diyerek eleştirdi. Öte yandan Ünsal, TSO Başkanı Erdoğan Bıyık’tan övgülerle bahseden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ziyaretine değindi.

E R D

Hisarcıklıoğlu, Erdoğan Bıyık’ı onurlandırdı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Düzce temaslarını gündeme getiren Ünsal, şöyle konuştu: “Ticaret ve Sanayi Odası çok güzel işler yapmaya başladı. Tarihinde bir ilk. Düzce Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu geldiği zaman takdire şayan ifadelerle Erdoğan Bıyık ve Ticaret Odası yönetimini övdü. Bu övgü dolu sözleriyle Düzce’de büyük bir takdir kazandı. Valimiz, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Hisarcıklıoğlu yan yana otururken Erdoğan Bıyık’ı da makamına oturttu. ‘Makamı temsil et.’ diyecek kadar onore etti. Ticaret ve Sanayi Odası başkanı olarak yapmış olduğu çalışmalarla ilgili ve düzenlediği organizasyonlarla ilgili Erdoğan Bıyık’ı buradan tebrik ediyoruz.

“Özür dilemesi gerekiyordu”

Düzce Turizm İl Müdürü Esra Alemdaroğlu’nun TSO Başkanı Erdoğan Bıyık’ı bir fuarda görmezden gelmesini eleştiren Ünsal, “Turizm İl Müdürü var, TSO başkanı bir fuara girdiğinde hiçbir şekilde görmezden gelmiş, ayak ayak üstüne atmış. Turizm il müdürü zaten Rize'den sorunlu geldi. Bütün organizasyonlarda Ticaret Sanayi Odası, Düzce Belediyesi bütçe oluşturup maddi imkan verirken Turizm İl Müdürlüğü sadece bu işin orkestra şefliğini yaptı. Davul, Ticaret ve Sanayi Odası’nın boynunda, tokmak Turizm il müdürünün elinde bir davula vuruyor. Özür dilemesi gerekiyordu, özür dilemedi. İşin hassasiyetini kim biliyor? Hasan Şengüloğlu, Ercan Öztürk, Ayşe Keşir. Bu şekilde davranan turizm il müdürünü Düzce istemiyor.” ifadelerini kullandı.

Ekran Alıntısı-109

“Bu hareketi reva görenlere, alkışlayanlara ‘Zavallı’ diyorum”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün pankartlarına yapılan saldırılarla ilgili konuşan Ünsal, “Faruk Özlü’nün pankartları yırtılmış, ciddi bir şekilde bir tahribat yapılmış. Ne elde ettiniz? Akla hayale gelmeyecek dengeler ve Düzce'nin aklıyla, Düzce'nin sosyolojik yapısıyla, Düzce'nin tecrübesiyle olmayacak anketlerle birilerini ön plana çıkarıp da Faruk Özlü'nün posterlerini kesmekle başınız göğe mi erdi? Şeyh Şamil'in güzel bir sözü var. O mücadeleyi vermeseydi bugünkü topraklarımız olmayabilirdi. Şeyh Şamil güzel bir söz söyler; ‘Nimetin kıymetini bilmeyeni, kölelik bekler.’ Ben şuna inanıyorum. Düzce'nin sağduyusuna inanıyorum. Düzce, bir Faruk Özlü nimetini, bir Mehmet Keleş nimetini, bir Yılmaz Eser nimetini, bir Murat Caymaz nimetini unutmaz, bunların arasında tercih yapar. Para almadan sahneye çıkmayan bir popçu Davut Güloğlu bu kadar harcama yapıyor, parayı nereden buluyor? Bu kadar enformasyon, bu kadar seçim çalışması. Kim gönderdi bu parayı? Arkasında çok şeyler var. Yeniden Refah Partili İstanbul Milletvekili ‘Yeniden Refah Partisi’ne FETÖcüler karıştı.’ dedi. Bu yapılan hareket Düzce'nin belediye başkanına çok hadsiz, çok ahlaksız bir hareket. Düzce'nin belediye başkanına bu hareketi reva görenlere, alkışlayanlara ‘Zavallı’ diyorum. Cahil olmak ne güzel, her şeyi biliyorsunuz, her şeyi konuşuyorsunuz, her naneyi yiyorsunuz.”

BİN 500 DÜZCELİ İSTANBUL’DAKİ TARİHİ CAMİLERİ GEZDİ BİN 500 DÜZCELİ İSTANBUL’DAKİ TARİHİ CAMİLERİ GEZDİ

PROGRAMIN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN;