Düzce’de ormancılık alanında verimin arttırılmasına yönelik koordinasyon ve değerlendirme toplantıları devam ediyor.

2023 yılı icraatları ile 2024 yılı yatırım programının ele alındığı değerlendirme toplantısı Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

001-1

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları Yılmaz Yıldız ve Halis Belen, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Mevlüt Arslan, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk, Silvikültür Şube Müdürü Hüseyin Şahiner, Makine ve İkmal Şube Müdürü Turgay Kağan, İşletme Müdürü Murat Yıldız, Müdür Yardımcısı ve işletme şefleri katıldı.

005-1

Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı faaliyetleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Karşılıklı diyalog şeklinde geçen toplantıda, Düzce sınırlarındaki ormanlar hakkında sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

002-2

2023 yılında yapılan çalışmalar ve özellikle orman yangınlarıyla mücadele çalışmalarından dolayı Düzce Orman İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, 2024 yılı programlarının zamanında gerçekleştirilmesi için azami gayret edilmesini istedi.

“AMACIM FARKINDALIK OLUŞTURMAK” “AMACIM FARKINDALIK OLUŞTURMAK”

004-2Toplantı karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dileklerinin ardından sona erdi.