Şıralık Şehir Stadında gerçekleştirilen açılış seremonisi, Düzce Valimiz Sayın Selçuk Aslan, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burak Coşkun ve Türkiye Okçuluk Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Gazoz’un katılımıyla gerçekleşti.

Whatsapp Image 2024 07 04 At 15.43.38 (7)

MERİH DEMİRAL’A 2 MAÇ CEZA MERİH DEMİRAL’A 2 MAÇ CEZA

Düzce Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyon Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Programda konuşma yapan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı organizasyonun, ilimizde düzenlenmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ‘’Sadece doğal güzellikleriyle değil, aynı zamanda spor ve gençlik alanındaki yatırımlarıyla da dikkat çeken Spor şehri Düzcemizde bu yıl 15 ulusal ve 1 uluslararası olmak üzere toplam 16 müsabakaya ev sahipliği yaparak şehrimizde 9000 kişiyi ağırladık. Yıl sonuna kadar ulusal şampiyonalara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. ’’ ifadelerinde bulundu.

Whatsapp Image 2024 07 04 At 15.43.38 (10)

Düzce Valimiz Sayın Selçuk Aslan’ın, katılan tüm sporcu ve antrenörlere başarı dileklerini iletmesinin ardından 3 gün sürecek olan şampiyonanın startı verildi.
 

Editör: Liva Ünsal