Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla, bilinçsiz vatandaşlar tarafından zarar verilen Kent Park’ta bakım, onarım ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Düzce şehir merkezinin en büyük yeşil alanlarından biri olan Kent Park’ta, Düzce Belediyesi tarafından başlatılan büyük onarım çalışması tamamlanarak vatandaşların kullanımına açıldı.

2-397

YEDİGÖLLER YOLU SEL NEDENİYLE ULAŞIMA KAPANDI YEDİGÖLLER YOLU SEL NEDENİYLE ULAŞIMA KAPANDI

Şehrin göbeğinde huzurlu ve sakin bir ortam

Yeni çocuk parkı, oturma ve yürüyüş alanlarıyla tamamen yenilenen Kent Park, serin ortamı ve kolay ulaşım imkanı ile yaz günlerinde Düzcelilerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Aileleriyle vakit geçirmek isteyen Düzceli vatandaşların tercihleri arasında yer alan Kent Park, şehrin göbeğinde huzurlu ve sakin bir ortam sağlıyor.

Konuya ilişkin Öncü Haber mikrofonuna konuşan, Düzceli vatandaşlar, parkın yenilenen yüzünü beğendiklerini ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ettiklerini dile getirdi.

3-300

“Geldiğimizde her yer yıkanmıştı”

Kent Park’ın yenilenen halini çok beğendiğini dile getiren Demet Kotan, “Eski halini bildiğimizden, yenilenen halini çok beğendik. Önceki halinde kuş pislikleri çok fazlaydı, geldiğimizde her yer yıkanmıştı, bu hali hoşumuza gitti ve çok beğendik. Hizmet için teşekkür ederiz”  İfadelerini kullandı.

11-47

“Özlü’den Allah bin kere razı olsun”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür eden, Şükran Altan, ”Tatili bulmuşken gelelim dedik. Sağ olsun Faruk Özlü bize böyle imkan sağladı. Kırık döküktü, tahta bölümler taşa çevrildi. Şimdi çok güzel olmuş. Piknik yapalım dedik. Teşekkür ediyoruz Faruk Özlü’ye. Hizmet ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Özlü’den Allah bin kere razı olsun çok güzel yerler yapıldı. Melen Su Park olsun, 23 Nisan Parkı olsun. Kafeye de bayıldım” dedi.

Ekran Alıntısı-141

“Hepsi yenilenmiş, çok güzel olmuş”

Parkın tamamen yenilendiğini ve çok güzel olduğunu söyleyen, Mücahide Yetkin, “Çok güzel, maşallah. Faruk Özlü çok güzel bir iş yapmış, harika. Hepsi yenilenmiş, çok güzel olmuş. Allah razı olsun insanlara bu hakları tanıdığı için” ifadelerine yer verdi.

22-23

“Çocukların da eğleneceği bir yer”

Parkta bulunan tuvaletlerden muzdarip olduğunun altını çizen Burcu isimli bir vatandaş, “Gayet güzel çocukların da eğleneceği bir yer. Yalnız benim de muzdarip olduğum bir konu, tuvaletler. Gerçekten tamamıyla hayal kırıklığı oldu benim için. Hamile birisi olarak çok zorlandım. Daha önce de geldiğim bir yer. Değişiklik olduğunu düşünmüyorum. Bu konuyla ilgili daha fazla çalışma yapılmalı” şeklinde konuştu.

Haber: Zeki AŞIKOĞLU

Muhabir: Tuğba AKSOY

Editör: Tuğba Aksoy