Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile yürütülen ve şehrimizin tanıtımını hedefleyen “Düzce’ye Gelsene” kampanyasının daha geniş kitlelere duyurulması amacıyla dijital kartpostallar hazırlandı. Üzerinde Düzce’nin tarihi, doğal ve turistik güzelliklerine ilişkin fotoğrafların bulunduğu kartpostallar, Kurban Bayramı mesajlarını online olarak iletmek isteyenler için ‘https://duzceyegelsene.com/kartpostal’ adresinde erişime açıldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Kurban Bayramı online kartpostal kampanyasına destek vererek, Prusias Ad Hypium Antik Kenti, Aslanlı Mozaik, Su Kemerleri ve Büyük İskender portresi fotoğraflarının yer aldığı kartpostalı 245 belediye başkanına iletti.

Belediye-4

GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ EN KISA ZAMANDA DÜZCE’YE KAZANDIRILACAK GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ EN KISA ZAMANDA DÜZCE’YE KAZANDIRILACAK

Belediye başkanlarına, “Bu tatilde Düzce’ye gelmeye ne dersiniz? Doğanın, denizin, yayla ve şelalelerin tadını çıkaracağınız bu keşifte sizleri misafir etmek için sabırsızlanıyoruz. Bu vesile ile Kurban Bayramı’mızın başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa huzur, barış ve sağlık getirmesini temenni ediyor, bayramınızı kutluyorum. Saygılarımla“ mesajını ileten Başkan Özlü, “Siz de sevdiklerinize online kartpostal göndererek ‘Düzce’ye Gelsene’ kampanyasına destek olabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Editör: Tuğba Aksoy