banner851

banner614

ÜNİVERSİTEDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

banner619

Düzce Üniversitesi ile İstanbul Ticaret Üniversitesi, KOSGEB ve MARKA arasında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi işbirliği protokolü imzaladı.

banner846
Eğitim 02.05.2012, 16:01
252
ÜNİVERSİTEDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ
banner844

Düzce Üniversitesi Konferans salonunda Girişimcilik, Teşvikler ve Yeni Fırsatlar Paneli düzenlendi. Panele Vali Vasip Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nazım Ekren, Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan ve çok sayıda davetli katıldı.
Panel öncesi Düzce Üniversitesi tarafından İstanbul Ticaret Üniversitesi, KOSGEB ve MARKA ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi işbirliği protokolü imzalandı. Protokolü Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nazım Ekren imzaladı.
İmza töreninin ardından Girişimcilik, Teşvikler ve Yeni Fırsatlar konulu panele geçildi.İki oturum halinde yapılan panelin birinci oturumunda, KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan, Girişimcilik ve KOSGEB destekleri konulu bir konuşma yaptı.

Yorumlar (0)