Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde bulunan personellerin, iş birliği ve dayanışmasını arttırmak amacıyla oluşturulan “Sosyal Komite” ilk programını  "Pilav Günü Etkinliği” ile gerçekleştirdi.

2-339

Konuralp temasıyla gerçekleşen ve katılımcılara Düzce’nin önemli lezzet kaynaklarından biri olan ve coğrafi işaret tescilli Konuralp Pirincinden yapılan Konuralp Pilavı ikram edildi. Akşam mesai çıkışı Konuralp Müze Müdürlüğünde görevli rehber eşliğinde Konuralp Müzesi ve antik tiyatrosu gezilerek personele, tarihi yerler hakkında bilgi verildi. Etkinlik, doğa yürüyüşüyle tamamlandı.

VOLTA MOTOR FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI AÇILDI VOLTA MOTOR FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI AÇILDI

5-128

İl Müdürü Esra Uzun, gerçekleşen etkinliğe katılarak personelini yalnız bırakmadı. Düzce Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanları arasındaki bağı güçlendirmek ve iletişimi canlı tutmak amacıyla kurulan sosyal komite, kültür, sanat faaliyetleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle de önümüzdeki günlerde de etkinliklerine devam edeceğini ifade etti. Öte yandan Sosyal Komite’nin “Pilav Günü" etkinliğini her yıl düzenleyeceği bildirildi.

4-187

1-329