Düzce 2023 yılına sakin bir şekilde girdi. Polis ve jandarma ekipleri yeni yıl nedeniyle il genelinde yoğun güvenlik önlemleri aldı. Düzce Valisi Cevdet Atay da bu yeni yılı görevi başında geçiren ekipleri ziyaret ederek, 2023 yıllarını kutladı.

FlTcISdXgAAHiys

2022 yılının son saatlerinde Düzce Valisi Atay’ın yeni yıl ziyaretlerinin ilk durağı, Düzce’deki huzurevleri oldu. Huzurevlerini ziyaret eden Vali Atay, yaşlı bireylerle sohbet etti. Yaşlı vatandaşların yeni yıllarını kutlayan Atay, kendilerine hediyeler takdim etti.

FlSyXyKXkAIVD9t

Vali Atay daha sonra Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesini ziyaret ederek, görevli sağlık personelleri ile bir araya geldi.

FlS6BY0XkAEKFY-

Hastane ziyaretlerinin ardından Vali Cevdet Atay, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, Polis Merkezleri, Kaynaşlı Trafik Kontrol Noktası, Düzce İl Jandarma Komutanlığı ve Konuralp Bölge Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, yeni yıla halkın huzur ve güven ortamını sağlamak için görevi başında giren ekiplerin 2023 yılını kutladı.

FlUUwCFWYAMoUhK

Vali Atay’a ziyaretleri sırasında Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve diğer kurum amirleri eşlik etti.

HABER: Savaş ARI

Editör: Savaş Arı