banner851

banner955

YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Gümüşova İlçe Jandarma Ekipleri, uzun süredir takip ettiği şahsı başarılı bir istihbarat çalışmasının ardından suçüstü yakaladı. Şahsın üzerinde ve evinde yapılan aramada çok miktarda uyuşturucu madde ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Gümüşova 07.06.2022, 17:08
2646
YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
banner986

Edinilen bilgilere göre, Düzce’nin Gümüşova İlçesinde uyuşturucu ticareti yaptığından şüphelenilen N.Y. isimli şahıs, Jandarma Ekiplerinin sıkı takibi ve başarılı istihbarat çalışmaları sayesinde, 7 Haziran günü, Nöbetçi Cumhuriyet Savcısından alınan izinle saat 07.00’da Narkotik Köpeğinin de katıldığı baskınla evinde kıskıvrak yakalandı.

ZEHİRİ EVİNİN BAHÇESİNDE YETİŞTİRMİŞ

Cumhuriyet Savcısından alınan arama izni kararıyla Şahsın evinde ve bahçesinde yapılan aramada 1 Adet 9 mm. çapında seri numarası olmayan Beretta marka ruhsatsız silah, 49 Adet mermi, bahçesine ektiği 291 kök kenevir bitkisi, 3 gram Kubar esrar ve 200 gram kenevir tohumu ele geçirildi.

Olay ile ilgili Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatıyla gözaltına alınan şüpheli şahıs yakalanarak adliyeye sevk edildi.

“Halkın huzur ve refahı için…”

Düzce Jandarma İl Komutanlığından yapılana açıklamada ise suç ve suçlu ile mücadelenin kesintisiz bir şekilde devam ettiği vurgulanırken, “halkın huzur ve refahı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (1)
m 3 ay önce
bırakın içsinler ölsünler vergi alamıyorsunuz diye mi böyle
21
açık