banner851

banner614

ARES HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

banner619

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Polis Köpeği Ares öğrencilere gösteri yaptı. Öğrenciler Ares’in gösterisini gözlerini kırpmadan izledi.

banner846
Gündem 12.04.2012, 13:05
195
ARES HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
banner844

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Kutlamalar kapsamında İl Emniyet müdürlüğü tarafından Anaokulu ve ilköğretim öğrencilerinin polis teşkilatını daha yakından tanıması için bir program düzenlendi.

Düzce Bilim Sanat Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programda Atatürk ilköğretim okulu ve merkez anaokulu öğrencilerine Düzce Emniyet Müdürlüğü Polis köpeği Ares itaat gösterisi yaptı.

Asayiş Şube Müdürü Ercan Ateş, emniyet mensupları, öğretmenler ve anaokulu öğrencileri katıldığı programda Polis Köpeği Ares tüm hünerlerini sergiledi.

Eğitmeni Cihan Çevik’in verdiği komutları harfiyen yerine getiren Ares, salondakilerden büyük alkış aldı.

Gösteriyi büyük hayranlıkla izleyen minikler, Ares’le ilgili merak ettiği soruları da sormayı ihmal etmedi.

Gösterinin ardından Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Ekipleri, dışarıda dikkat etmeleri gereken konularla ilgili öğrencilere bilgi verdi.

Polis Köpeği Ares, İsmetpaşa ilköğretim okulunda da küçük bir gösteri sergiledi. Öğrencilerin merakla izlediği gösteride bazı öğrenciler Ares’i daha yakından görebilmek için birbirleri ile yarıştı.

Kimi öğrenciler duvarlara kimi öğrencilerin pencerelere çıkarak gösteriyi izleyemeye çalıştı.

HABER:S.KAŞKIR

Yorumlar (0)