banner851

banner614

Belediye Başkanları Toplantısı Yapıldı

Her ay bir belediyede toplanarak, aylık yapılan çalışmaları görüşen Belediye Başkanları bu ay Gümüşova Belediyesi'nde bir araya geldi.

banner619
Gündem 22.02.2011, 16:36
193
Belediye Başkanları Toplantısı Yapıldı

Her ay bir belediyede toplanarak fikir alışverişinde bulunan Düzce'deki belediyeleri başkanları bu ay Gümüşova Belediyesi'nde bir araya geldi. Yapılan çalışmalar hakkında birbirlerini bilgilendiren Belediye Başkanları, destek olunması gereken yerde birbirlerine destek sözü verdi. Toplantıların fayda sağladığını söyleyen Belediye Başkanları, toplantıların devamının geleceğini ifade ettiler.

25777

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Bostancıoğlu, toplantıları aylık periyotlar halinde devam ettiğini ve kendilerine katkı sağladığını ifade etti. Bostancıoğlu, “Toplantılarımız aylık periyotlar halinde devam ediyor. Bu toplantılar gerçekten büyük fayda sağlıyor. Kendimizde gördüğümüz bazı eksiklileri bilgi alarak tamamlama imkanı buluyoruz. Her başkan yaptıklarını anlatarak çalışmaların ne durumda olduğunu söylüyor ve biz de ona göre çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu toplantıların devamını getireceğiz.” dedi.

Haber, R. BAL

Yorumlar (0)