banner851

banner955

DÜZCE ZİRAAT ODASI’NI ZİYARET ETTİ…

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Ziraat Odası’nı ziyaret ederek, Oda Başkanı Ramazan Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ziyarette Düzceli çiftçilerin yaşadığı problemler ve fındık fiyatları masaya yatırıldı.

Gündem 24.09.2020, 17:17 24.09.2020, 17:58
760
DÜZCE ZİRAAT ODASI’NI ZİYARET ETTİ…

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzceli çiftçilerin sorunlarını gündemine aldı. Yılmaz, Düzce Ziraat Odası’na gerçekleştirdiği ziyarette Oda Başkanı Ramazan Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerinden Düzceli çiftçilerin sorunlarını dinledi.

Ziyarette, Düzceli çiftçilerin sorunlarını meclis gündemine taşıyacağını söyleyen Yılmaz, Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kendisine anlatılan sıkıntıları tek tek not aldı.

Fındık fiyatlarının da masaya yatırıldığı ziyarette Yılmaz, arz – talep dengesi nedeniyle fiyatların daha da yükselme ihtimalinin olduğunu kaydetti.

Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti diler getirerek, kendi şahsı ve Yönetim Kurulu Üyeleri adına Yılmaz’a teşekkür etti.

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (4)
Cafer 2 yıl önce
Odamı ne odası Bir tane çiftcilikle işi olan yokki hepsi esnaf işin içinden gelen insanlar nerde oda dediğin mesleğin hakkını verenlerden oluşur...
Osman 2 yıl önce
Vekil var kodamanların ağzının içine bakıyor, vekil var gidip vatandaşı, çiftçiyi dinliyor. Görüyoruz bunları.
COVİD 2 yıl önce
İyi güzel hoş da bir odada Br sürü kişi ve maske yok
Allah için 2 yıl önce
O nasıl bir oturuş vekile ve başkana yakıştıramadım milleetin karşısına çıkıyosunuz mlletin çiftçinin derdi diyorsunuz oturuşa bakılırsa millete tepeden bakıyorsunuz yakışmadı bence