banner851

banner614

EMNİYET MÜDÜRÜ MUHTARLARI DİNLEDİ

banner619

Düzce İl Emniyet Müdür Mehmet Ali Akkaplan, genel güvenlik ve asayiş konularında görüşmek üzere merkez mahalle muhtarlarıyla Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Konferans Salonu'nda bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda muhtarlara, Muhtar Polis İletişim Hattı kurulduğu bilgisi verildi.

banner846
Gündem 19.10.2019, 11:21 19.10.2019, 16:26
903
banner844
Göreve yeni başlayan Düzce İl Emniyet Müdür Mehmet Ali Akkaplan, Düzce'yi daha yakından tanımak ve asayiş ile ilgili toplumun her kesimi ile istişarelerde bulunmak için kolları sıvadı.
Bu doğrultuda, yoğun şekilde gerçekleştirilen 'Hayırlı olsun' ziyaretleri arasında merkez mahalle muhtarlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.


Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Konferans Salonu'nda İl Emniyet Müdürü Akkaplan'ın başkanlığındaki toplantıda merkez mahalle muhtarlarının yanı sıra il emniyet müdür yardımcıları ve şube müdürleri de hazır bulundu.

Düzce'nin genel güvenlik ve asayişini ilgilendiren konuların görüşüldüğü toplantıda, mahalle muhtarlarının dilek ve isteklerine de yer verildi.


Şehrin huzur ve güvenliğini sağlamak, daha iyi iletişim kurmak amacıyla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli ve merkez mahalle muhtarlarının dâhil olduğu Whatsapp Muhtar Polis İletişim Hattı'nın oluşturulduğu bilgisi verilerek sorunların çözüm odağında olunacağı vurgulandı.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (2)
Adore81 2 yıl önce
Sayın Müdürüüm hoşgeldiniz ilimize hiznette Alkah utabdırmasın.şu mahalle bekçikerine bi yön verin kendikerini kara murat sanmasınlar grup halinde dolaşmasunlar.üniversite kavşakta gece kavga çuktı ortada yoktular bitince görünür oldular.
Vatandas 2 yıl önce
Ozellikle sote yerlerde icki icenler milleti rahatsiz ediyor