banner851

banner614

KELEŞ'İN ADIYLA DOLANDIRICILIK!

Düzce Belediyesi Başkan Mehmet Keleş ve belediyenin adı kullanılarak dolandırıcılık yapıldığını kaydetti.

banner619
Gündem 17.11.2016, 21:02
4404
KELEŞ'İN ADIYLA DOLANDIRICILIK!

Düzce Belediyesi'nde yapılan açıklamada,  Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile belediyeye bağlı bazı birim müdürlerinin adı ve kurum ismi kullanılarak özellikle fabrika türü büyük işletmeler ve esnaflara yönelik iş ve işlemler öne sürülerek para talep edildiği belirtildi.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre telefon ya da benzer şekilde bu tür bildirim ve duyurulara itibar edilmemesi gerektiği bildirildi.

banner844
Yorumlar (25)
Düzceli 5 yıl önce
Ha içerden ha dışardan fark etmez dolandırıcılık su faturalarından başladılar.Atık su,tıbbi atık çtv,neyin nesidir bu paralar.Sokak köpekleri kurbanlık hisselik oldular barınak yapmalısın keleş efendi.
turan 5 yıl önce
Keleş adıyla dolandırıcılık. buna kalkışan hakikaten acemiymiş belki de ilk işi. Bozacının şahidi şıracı gibi bir şey olmuş..
Akın bektaş 5 yıl önce
Herkez hakettiğini yaşar düzceye bu adamı başkan yapan bizim milletimiz herkez konuşuyo vermeseydiniz diyorum biz partiye verdik diyolar partiye verdiyseniz bu kafayla devam edin bu millete müstahaktır.
hasan 5 yıl önce
hiç yakıştıramadım, böyle bir şey olacağını düşünmüyorum
Şehrin azizleri 5 yıl önce
Allahtan keleşin karşısına çıkıp dikilen ve onun üç kağıtlarını meydana döken aslanlar var Düzcede. Yoksa Düzce hepten batardı keleş yönetiminde.
Öyle mi dersiniz!!! 5 yıl önce
Belki de keleş gerçekten kendisi yapıyor... kendisini aklamak içinde böyle haberler yaptırıyor benim adımla dolandırıcılık yapılıyor diye.. bilemezsiniz ne olduğunu aklama işi de olabilir...
esnaf 5 yıl önce
hakkariye git belediyedeki akrabalarını amcalarını berberini de götür kayyumda kal geriyede gelme orda yaşa
Gülmek bedeva 5 yıl önce
:)))))))))):))))))):))))))):))))))):)))))):)))))))):))))))):)))))))):))))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın