banner851

banner614

KESKİN’DEN KONGRE AÇIKLAMASI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce İl Kongresi’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla 31 Aralık 2017 tarihinde Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda gerçekleştirileceğini belirterek, “2023-2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlardan biri olan 6. Olağan Kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz. “ ifadesini kullandı.

banner619
Gündem 14.12.2017, 15:53 15.12.2017, 16:35
1954

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce 6. Olağan Kongresi’nin 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 15.00’da Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda yapılacağını doğruladı.

“Millete hizmet aşkı ile yolumuza devam ediyoruz”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il kongresine katılacağını kaydeden Keskin, “AK Parti’nin kuruluşu olan 2001 yılından itibaren millete hizmet aşkı ile yolumuza devam ediyoruz. Millete hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yolunda siyaset anlayışımız her daim vatandaşlarımız olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılmayanı yapan, görülmeyeni görünür hale getiren, sadece ülkemizde değil tüm dünyada mazlumların umudu olan AK Partimizde hiç durmadan, yorulmadan ve kendimizi yenileyerek en önemlisi de güçlenerek güçlü devlet, güçlü millet şiarımızdan hiç sapmadık.” ifadelerini kulladı.

“Dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz”
“2023-2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlardan biri olan 6. Olağan Kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz.” ifadesini kullanan Keskin, açıklamasını şöyle sürdürdü: “ 2017’nin son gününde de aynı heyecan, coşku ve aşkla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle il kongremizi gerçekleştireceğiz. İl kongremizle birlikte dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte büyük milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kongremizin Düzce’mize partimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam.” ifadelerinde bulundu.

Dev ekran kurulacak
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ayrıca kongre günü Kapalı Spor Salonu etrafında toplanacak olan vatandaşların rahatlıkla izleyebilecekleri dev bir ekran kurulacağını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini bekleyen Düzceliler’e hitap ettikten sonra kongre salonuna teşrif edeceğini kaydetti.

Haber: C: ÜSTÜNER 

banner844
Yorumlar (12)
AKRABA 4 yıl önce
hep torpil diyorsunuz biz göremedik bu torpili en yakın akrabaları olarak bi açıklayında bizde bilelim sallamak kolay geliyor
DÜZCE DEMİRCİOĞLU 4 yıl önce
SEMİH KIBRIS DÜZCE İÇİN SEMİH KIBRIS ADAMIN DİBİ
Memet 4 yıl önce
İktidar ve güç sarhoşluğu,halkı aptal yerine koyup üzerine basıp sırtına binip bir daha hiç inmek istememek. Aklima hep boyle fikirler geiyor
nsm 4 yıl önce
hedeflere bakin sayin okurlar. 2023-2053 ve 2071. ben ise yarini göremiyorum. acaba ben mi aptalim diye de soruyorum kendime. birak 2071'i, 2023 icin koyduklari hedefi bile artik agizlarina alamiyorlar.hersey sov, hersey kandirmaca.
Dertli 4 yıl önce
Biz omuz veriyoruz herzaman ama iş ihtiyaca yardıma gelince nedense hep malum akraba yeğen bunlar seçim zamanı gelecekler bizim köye bunları hakkından nasıl gelinir herkes görsün.
Öz Yığılcalı 4 yıl önce
Siz kuruntularınıza Devam edin reis tüm kongrelere katılıyor.Yığılcanun adını lekeleme
yığılcalı 4 yıl önce
Yığılcayı kaybedince sayın cumhurbaşkanı hemen yığılcaya gelmişti şimdi ki geliş sebebide Düzceden endişesi olduğu için olabilir mi?Düzcelinin gönlü kırık sizlere bilesiniz.
yığılcalı 4 yıl önce
vala kırık değil, bu sene binbir çeşit asfaltla kaplı yığılca yolumuz yapılcak.geldiğinde söyleyecek . Reis öl de ölelim.
Akpli 4 yıl önce
Milletin guvenini kaybettiniz biktirip yildirdiniz torpille alimlar kulakarda dinlemeleriniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın