31 Mart yerel seçimlerinde Düzce Belediye Başkanlığı ipini göğüsleyen Dr. Faruk Özlü, bugün AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, AK Partili Düzce Belediye Meclis Üyeleri ile gittiği Düzce Adliyesi’nden mazbatasını aldı.

Whatsapp Image 2024 04 18 At 16.44.04

“Düzce için gece – gündüz çalışacağım”

Mazbata töreninin ardından önemli açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, 100 projeyi hayata geçirmek için hemen çalışmalara hemen başlayacaklarını belirterek,  “AK Parti grubu olarak milletvekillerimizle birlikte mazbatalarımızı aldık. Önümüzdeki 5 yıl Düzce’ye çok önemli ve büyük hizmetler yapacağız. Seçimden önce projeler kitabı yayınladık. Düzce’nin çehresini değiştirecek 100 projemiz var. Her projenin sorumlusu belli. Seçimler ile ilgili süreçte çok bir çalışma yürüttük. Bu süreçte bize destek veren Başta İl Başkanımız Hasan Şengüloğlu olmak üzere, Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Keşir, Milletvekilimiz Ercan Öztürk, Merkez İlçe Başkanımız Buğra Alp Kocaman’a ve teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Gece gündüz çalıştık ve  kazandık. Aslında kazanan Düzce oldu. Düzce bu seçimde aklı selimle, sağduyu ile Düzce’nin 5 yılında hizmet edecek olana kadroyu belirlemiştir. Önümüzdeki 5 yıl Düzce’de güzel hizmetler yapacağız. Düzce’mize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 04 18 At 16.44.01 (1)

“Geçersiz sayılan 4 binin üzerinde oy vardı”

AK Parti’nin oyların yeniden sayılması ile ilgili talebin reddedilmesi ile ilgili de konuşan Özlü,  “Küçük bir serzenişte bulunmak istiyorum. Geçersiz sayılan 4 binin üzerinde oy vardı. Biz bu oyların tekrar sayılmasını istemiştik. Seçim kurulundan buna müsaade çıkmadı. Tekrar sayılması, şüphelerin giderilmesi açısından daha doğru bir karar olurdu. Hakimlerimizin takdiridir” diye konuştu.

Özlü ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine telefonda verdiği Düzce ziyareti müjdesini heyecanla beklediklerini dile getirdi.

“SEÇMEN FATURAYI İYİ PARTİ’YE KESTİ” “SEÇMEN FATURAYI İYİ PARTİ’YE KESTİ”

HABER: Savaş ARI