banner851

banner614

VALİLİK’TEN AÇIKLAMA GELDİ

banner619

Düzce’de koronavirüse rastlandığına ilişkin haberlerin ardından Düzce Valiliği, yaptığı açıklamada, “İlimiz genelinde toplum sağlığı için kamu kurum ve kuruluşlarınca gerekli tüm tedbirler alınmış olup, paniği gerektirecek bir durum söz konusu değildir.” ifadesini kullandı. Ayrıca her şüpheli vakanın pozitif vaka olarak değerlendirilmemesi gerektiği üzerinde duruldu.

banner846
Gündem 26.03.2020, 15:34 26.03.2020, 15:36
7792
VALİLİK’TEN AÇIKLAMA GELDİ
banner844

Koronavirüs salgınının Düzce’ye de ulaştığının kamuoyuna yansıması sonrası Düzce Valiliği’nden yazılı bir açıklama yapıldı.

Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı mücadele için, devlet tarafından alınan kararlar doğrultusunda ülke genelinde ve Düzce’de gerekli bütün tedbirler alındığı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere kullanıldı:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde alınan tüm kararlar ve tedbirler, Valiliğimizin koordinesinde ilimizde de tüm kamu kurum ve kuruluşlarınca eksiksiz bir şekilde uygulanmaktadır.

Koronavirüs (Covid-19) şüphesiyle ilgili kurumlara müracaatta bulunan her vaka gerekli önlemler alınarak titizlikle ve ciddiyetle değerlendirilmektedir. Ancak her şüpheli vakanın pozitif vaka olarak değerlendirilmemesi gerekmektedir. Bütün şüpheli vakalar; ilk andan itibaren, büyük özveri ile çalışan sağlık personeli tarafından kişisel koruyucu ekipmanlar vasıtasıyla gözetim altına alınmasını müteakiben, sağlık kuruluşlarınca gerekli tetkik ve tedaviler uygulanarak gözetim altında tutulmaktadır.

İlimiz genelinde toplum sağlığı için kamu kurum ve kuruluşlarınca gerekli tüm tedbirler alınmış olup, paniği gerektirecek bir durum söz konusu değildir.

Alınan tedbirleri uygulama konusunda canla başla çalışan kamu personelimize destek olmak adına, siz değerli vatandaşlarımızın da aynı hassasiyetle evlerinde kalarak alınan önlemlere katkı sağlamaları büyük önem arz etmektedir.“

Yorumlar (26)
Örma tekstil 1 yıl önce
Sayın valim örma tekstilin durumu ne olacak 750 kişiyiz molalarda cay saatlerinde tiklim tiklim
Düzceli 1 yıl önce
Sn.Valim Bahçeşehir 14.bölgede görevden alınan muhtar ismail akmanoğlu sokaklarda apartmanlarda kendince ne olduğu belli olmayan şekilde koronovirüs ilaçlaması yapıyor.Devletin görevlisi değil oy almak için bizleri zehirleyecek,Arz ederim.
Düzce 1 yıl önce
Bu virüs olayı bitince senin hakkında açtığın ve yaptırdığın cami ve kurslar için suç duyurusunda bulunmazsam insan evladı değilim
Erkan 1 yıl önce
Sert tedbirler alınmadığı sürece bu vatandaşlar laf dinlemeyecek..anonslar yapılıyor hala herkes dışarda..
Fundi 1 yıl önce
Nasil kalacagiz evde calisan insanlariz biz fabrikalari kapattiniz mi da evde kalin diyorsunuz gecin bunlari gecin icraat yapin
Düzceli 1 yıl önce
Koronovirüs ilaçlaması yapıyormuş.Halk zaten tedirgin,şu anki muhtar beyede sanırım şikayet gitmiş.Arz ederim.
Düzceli 1 yıl önce
Sn.Valim Devletimiz tarafından alınan her önlem halkın yararına.14.bölgenin görevden alınan muhtarı oy uğruna kafasına göre konutlarda resmi güvencesi olmadan koronovirüs ilaçlama yapıyormuş
Azra 1 yıl önce
Yasak olması lazım herkes için düzcede risk altında artik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın