banner851

banner955

YAZ AYLARI DOLU DOLU GEÇİYOR

Düzce’de yaz ayları bol etkinlikli geçiyor. Koronavirüs salgını yüzünden 2 yıl boş kalan Anıtpark Meydanı her ay bir festivale ev sahipliği yapıyor. Dünya Düzce Günleri coşkusunun devam ettiği şu günlerde, kentte yetişen tarım ürünlerinin sergileneceği ‘Düzce Tarım Festivali’ düzenleneceği bildirildi.

Gündem 02.08.2022, 12:00 02.08.2022, 12:47
1046
banner1032

Düzce Belediyesi Kent Konseyi, son toplantısı Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Özlü, Kent Konseyi Toplantısı’na katılarak önümüzdeki günlerde yapılması planlanan Düzce tarım ürünlerinin tanıtılacağı festival hakkında açıklamalarda bulundu.

Kent Konseyi Başkanı Ali Dilber ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda Kent Konseyi’nin yapmış olduğu çalışmalar ele alındı. Konsey toplantısında ayrıca önümüzdeki günlerde gerçekleştirilmesi planlanan tarım festivali de konuşuldu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yapılması planlanan festivalde Düzce’de yetişen ürünlerin sergilenmesi ve tanıtılması gerektiğine vurgu yaptı. Özlü, “Yapılacak olan festival ya da şenlik çeşitli tarım ürünlerine olmalı. Tek bir ürün üzerine oturtarak zayıf bir organizasyon yapmayacağız. Sürükleyici birkaç tane ürün ön plana çıkarılacak ve Düzce’de yetişen mahsuller olacak.” ifadelerine yer verdi.

banner844
Yorumlar (1)
cash81 2 ay önce
boş işler müdürü fayuk
15
parçalı bulutlu