YÖRÜK MALIYLA KURBAN KESERSENİZ... YÖRÜK MALIYLA KURBAN KESERSENİZ...

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de 31 Mart yerel seçimlerine yönelik siyasi partilerin çalışmaları devam ediyor. 31 Mart yerel seçimlerine yönelik süreçte DEVA, Demokrat ve Gelecek Partisi’nin ortak aday gösterdiği Murat Caymaz, partililer ile birlikte kent merkezinde esnafları ziyaret etti.

“Düzce halkı değişim istiyor”

Ziyaret sırasında Öncü Haber mikrofonuna değerlendirmelerde bulunan Caymaz, Düzce’de halkın değişimden yana olduğunu savunarak,  “Bugün teşkilatımız ile birlikte saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul Caddesinde esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Kurduğumuz temaslarda net olarak gördüğümüz şey vatandaşlarımız değişim istiyor” diye konuştu.  

“Halkın yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz”

Seçim çalışmalarında halkın kendisine yoğu8n teveccüh gösterdiğini kaydeden Caymaz, “Bizde bu noktada alternatif olduğumuzu belirttik. Deva Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ortak adayı olarak sahadayız. Sağ olsun vatandaşlarımız bize teveccüh gösteriyorlar. Biz bu iş için doğru aday olduğumuzu düşünüyoruz.  Düzce genelinde vatandaşlarımız değişiklik görmek istediklerini söylüyorlar. Genç arkadaşlarımıza ilk defa oy kullanacak arkadaşlarımızla da konuştuk” açıklamalarında bulundu.

HABER: Savaş ARI