İLK MÜDAHALEYİ KÖY SAKİNLERİ SU TANKERİYLE YAPTI İLK MÜDAHALEYİ KÖY SAKİNLERİ SU TANKERİYLE YAPTI

Kaza Yığılca Bağlantı Yolu Gürcüçiftlik Köyü Regülatör mevkisinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Yeni bağlantı yolundan Yığılca istikametine seyreden otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile takla attı.

Ekran Görüntüsü 2024 03 03 132817

Kazada araç sürücüsü hafif yaralanırken, çevredeki vatandaşlar durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edilirken, yaralı sürücü olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Düzce Üniversitesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.  

Ekran Görüntüsü 2024 03 03 132642

Öte yandan Gürcüçiftlik Köyü’nde bir vatandaş Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına yaptığı açıklamada bu bölgede herhangi bir refüj veya aydınlatma olmaması ile ilgili serzenişte bulundu. Vatandaş, “Daha önce burada hafif veya ağır yaralı olarak kurtulan bir sürü kaza oldu. Fakat hala refüj veya aydınlatma yapılmadı. Fark edilmesi için ölümlü kaza olması mı gerekiyor? Daha önce Bolu Karayollar Bölge Müdürlüğü’ne başvurduk ama hala bir şey yapılmadı.” ifadelerini kullandı.

Haber: Tuğba Aksoy