Düzce Belediyesi İştirak Şirketi Beltur A.Ş. Kurban Bayramı’nda misafirlerini rahat ettirmek adına hazırlıkları tamamladı. Şehrin dört bir yanında bulunan kafe, restoran ve sosyal tesisler, Kurban Bayramının 2. gününden itibaren 09.00-23.00 saatleri arasında açık olacak. Konaklama tesisleri ise bayram boyunca kesintisiz hizmet sunacak.

Samandere1

Düzce Belediyesi İştirak Şirketi Beltur A.Ş. bünyesinde hizmet veren kafe, restoran ve diğer sosyal tesisler Kurban Bayramı’nın 2. gününden itibaren hem şehir içinden hem de şehir dışından gelen misafirlerini ağırlayacak.

Akçakoca Bey Konakları

Düzce Mutfağını tek çatı altında sunan Mutfak Sanatları Merkezi, kafe-restoran olarak faaliyette olan Erguvan Sosyal Tesisleri, 23 Nisan Kahvaltı Evi, Millet Kıraathanesi ve Kusursuz Kafe 16 Haziran’da kapalı iken, 17-18-19 Haziran tarihlerinde ise açık olacak.  

Beltur’un Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı ile Samandere Şelalesi Tabiat Parkı içerisinde yer alan ve kafe-restoran olarak hizmet veren sosyal tesisler de, yine bayramın birinci günü hariç, diğer 3 gün boyunca hem şehir içinden hem de şehir dışından gelen piknikçilerin ve doğaseverlerin hizmetinde olacak.

“ZAMLARI DURDURUN ARTIK!” “ZAMLARI DURDURUN ARTIK!”

Aydınpınar

KONAKLAMA TESİSLERİ BAYRAMIN 4 GÜNÜ DE AÇIK OLACAK

Aydınpınar Tabiat Parkı içerisinde yer alan dome çadırlar ve bungalov ise 4 günlük Kurban Bayramı süresinde konaklamaya açık olacak. Beltur’un yeni konaklama tesislerinden biri olan ve Akçakoca’nın karakteristik mimariye sahip tarihi noktası Yukarı Mahalle’de yer alan Akçakoca Bey Konakları da bayram boyunca kesintisiz hizmetini sürdürecek. Butik restoranında konaklamalı misafirlerini ağırlayacak olan Akçakoca Bey Konakları, bölgenin en iyi kahvaltısını ve yöresel ev lezzetlerini sunduğu restoranında günü birlik misafirlere de hizmet verecek.

Sabiha Ulusoy Kütüphanesi ve Millet Bahçesi Kütüphanesi ise Kurban Bayramı süresince kapalı olacak.

Editör: Tuğba Aksoy