Düzce Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında son olarak Bekir Develi’yi Düzceliler ile buluşturdu. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’nün ev sahipliğinde hazırlanan, Bekir Develi’nin Kudüs’ü anlattığı organizasyona Düzce Valisi Selçuk Aslan, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, il teşkilatı ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Beki̇r Develi̇ (3)

 “BU KALABALIK KUDÜS’ÜN BEREKETİDİR”

 

SORUMLULAR HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI SORUMLULAR HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI

Söyleşi programının öncesinde açıklamalarda bulunan Develi, Düzce’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek organizasyonda emeği olan başta Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü olmak üzere herkese teşekkür ederek şunları söyledi: “Düzce’ye uzun zamandır gelmemiştim. Kudüs programlarımız vesilesiyle buraya davet edilmiş olmaktan dolayı hakikaten çok mutluluk duyuyorum. Salonda bulunanlar, o kalabalık aslında bize gelmiyor.

Beki̇r Develi̇ (1)

O kalabalık, ülkemizde Düzce özelinde de Kudüs duyarlılığının ne kadar yüksek olduğunun bir göstergesi. Burada Kudüs’ü konuşacak ve Kudüs’e dua edecek kim olursa olsun bu salon bu şekilde dolardı. Bu Kudüs’ün bereketidir.

İnşallah burada bu program vesilesi ile küçük bir farkındalık oluşturmak nasip olursa ne mutlu bize. Bu programı akıl eden, devam ettiren başta Belediye Başkanımız olmak üzere çorbada tuzu bulunan herkese, davet ve hayırlı organizasyon için yürekten teşekkür ediyorum.”

Beki̇r Develi̇ (6)

Söyleşi programı İsrail’in işgalci saldırıları, Gazze’deki insanlık dramı ve İsrail menşeili ürünlerin boykot edilmesi konularının konuşulması sonrası edilen dualar ile sona erdi.