Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Tanju Acar başkanlığında, Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda; Haziran ayı mizanları ve diğer olağan meclis gündem maddeleri görüşülürken, toplantının devamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Mayıs ayı Yönetim Kurulu faaliyetlerini meclis üyelerine aktardı.

2-412

CAMİ VE CEDİDİYE MEYDANINA AYRI BİR HAVA KATTI CAMİ VE CEDİDİYE MEYDANINA AYRI BİR HAVA KATTI

Erdoğan Bıyık, yapmış olduğu konuşmasında; “Kurban Bayramı dolayısıyla Düzce’ye Gelsene kampanyamız kapsamında Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi ile birlikte çok güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Sayın Valimiz Selçuk Aslan imzasıyla 80 ilin valisi ve 81 Düzceli sanatçıya, Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü imzasıyla 245 Belediye Başkanına, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nedim Sözbir imzasıyla 250 üniversite rektörü ve YÖK kurul üyesine, 3 bin akademisyene, 30 bini mevcut öğrenci olmak üzere 60 bin eski ve yeni öğrenciye kartpostal dağıtımı gerçekleştirdik. Biz de oda adına 4500 üyemize e posta olarak, 364 oda ve borsaya da fiziki olarak kartpostal dağıtımı yaptık. Proje kapsamında yaklaşık 70 bin kişiye erişim sağlayarak Düzce’nin tanıtımına ciddi katkı sağladık” ifadelerini kullandı.

1-404

Erdoğan Bıyık, konuşmasının devamında ay içerisindeki faaliyetleri Meclis Üyelerine aktardı.

Toplantının son bölümünde, Afet Müdahalelerinde kullanılmak üzere Düzce Ticaret ve Sanayi Odası envanterine kazandırılacak olan Mobil Mutfak ve Afet Müdahale Ekipmanları Taşıma Römorkunun son durumu hakkında da meclis üyelerine bilgiler verildi.

Editör: Zeki Aşıkoğlu