Yığılca'nın önde gelen ve sevilen ailelerinden Kaptan ailesinin yatırımıyla, Memur-Sen yolu Hürriyet caddesi üzerinde hizmete açılan Şehr-i Kebap iddialı lezzetler ile müşterilerini bekliyor.

Görkemli bir açılış töreniyle hizmete açılan Şehr-i Kebap’ın açılışına AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, Yığılca AK Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak, Düzceli iş insanları siyasiler ve çok sayıda davetli katıldı.

e2c048a9-92c2-49e3-b11c-47eb74526272

Kurdele kesiminin ardından okunan dualarla açılan işletmede, misafirlere lezzetli ikramlarda bulunuldu.

Öncü Haber'e açıklamalarda bulunan işletme sahibi Eray Kaptan şunları söyledi: ''Şehr-i Kebap'ın kurucu üyelerindenim. Lezzetimizi herkese tavsiye ediyoruz gelip tatsınlar biz kendimize ve lezzetimize güveniyoruz. Şehr-i Kebaba herkesi bekliyoruz.''

Ak Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu işletmenin lezzetini çok beğendiğinin altını çizerek şunları söyledi: ''İşletme sahibine hayırlı olsun diyorum. Şehrimize yeni bir lezzet durağı kazandırdı. Şu dönemlerde bir iş yeri açmak cesaret işi özellikle de gıda sektöründe. Lezzet işi herkese hitap eden bir iş değil hakikaten büyük bir cesarettir. 

350969e4-5c98-4a88-a081-519e6a6dd2fd

“UZUN SÜREN PROJE ESNAFA ZARAR VERDİ “UZUN SÜREN PROJE ESNAFA ZARAR VERDİ

Biz tattık güzel işletme çok nezih, temiz pırıl pırıl bir işletme. Halkımızı da buraya davet ediyorum. İşletmemizi boş bırakmasınlar, gelip onlarda bu lezzetleri tatsınlar.''

Görkemli açılışın ardından verilen ikramlar ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla program sona erdi.

68e4cc55-4bcf-415d-bdcd-55c5f0e9b29d