2019 Yerel Seçimleri’nde 5 belediye kazanan Milliyetçi Hareket Partisi, bu kez halkın takdirini kazanan güçlü adaylarla ‘10’da 10’ yapmayı hedefliyor.

Asdfgh 1024X621

BAŞKAN ÇAM MHP BELEDİYECİLİĞİNİ YANSITAMADI

Düzce merkezde Yılmaz Eser ile yarışa girme kararı olan MHP Genel Merkezi, adayı merak konusu olan Yığılca’da mevcut başkanın üzerini çizdi. 2019 Yerel Seçimleri’nde bir önceki başkan olan  AK Partili Muzaffer Yiğit’e karşı zafer kazanan MHP’li Rasim Çam, 5 yılda bekleneni veremeyince hizmet yarışında sınıfta kaldı.

İlhami̇ Caboğlu-2

CABOĞLU YÖNETİMİ YIĞILCA’DA HALKI DİNLEDİ

Uzun süredir MHP’li seçmenin tekrar gönlüne girmek için yoğun bir aday araştırmasına giren İlhami Caboğlu başkanlığındaki il yönetimi, sevilen ve tanınan bir partili olan Ramazan Baltacı’da karar kıldı.

Yığılca’nın mücavir alan dışındaki tüm sorun ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenmesiyle tanınan, Yığılca köylülerinin İGM’deki sesi olan Meclis Üyesi Ramazan Baltacı’ya duyulan güvene kayıtsız kalmayan MHP İl Yönetimi, Baltacı’nın ismini genel merkeze sundu.

HEDEF YIĞILCA’YI ‘BALTACI’ İLE KALKINDIRMAK

Düzce’nin merkeze en uzak ilçesi olması nedeniyle yatırımlardan beklediğini alamayan Yığılca’nın her alanda kalkınması için çalışkan bir adaya ihtiyaç duyan MHP’nin Baltacı kararı ilçede sevinçle karşılandı.

GÜMÜŞOVA ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇIKLANACAK

Öte yandan yine MHP’li Muharrem Tozan’ın başkanlık koltuğunda oturduğu Gümüşova’da önümüzdeki hafta adayın kamuoyuna açıklanacağı öğrenildi. Tıpkı Yığılca’da olduğu gibi Gümüşova’da da MHP’nin bir sürpriz yapmasının kuvvetli ihtimal olduğu konuşuluyor.

Editör: Liva Ünsal