KİMİ DEĞİŞİMDEN YANA, KİMİ ‘ÖZLÜ KAZANIR’ GÖRÜŞÜNDE KİMİ DEĞİŞİMDEN YANA, KİMİ ‘ÖZLÜ KAZANIR’ GÖRÜŞÜNDE

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de siyasi partiler, genel merkezlerinin talimatı ile 31 Mart 2024 seçimlerine hazırlanıyor. Seçim maratonunun en yoğun yaşandığı AK Parti’de aday adaylığı süreci tamamlanırken, parti delegeleri bugün merkez ve ilçelerin Belediye Başkan Adaylarını belirlemek için bugün temayül yoklaması için sandık başına gitti. 


Düzce’de yerel seçimlerin en heyecanlı geçmesi beklenen bölgelerden olan Boğaziçi Beldesi’nde, mevcut Belediye Başkanı İbrahim Ercan’ı zora sokacak AK Parti’den iki güçlü aday adayı daha çıktı. 


Bu adaylardan birisi olan Yeşilköy Muhtarı Murat Altınışık, aday adaylığı sürecinde yaptığı çalışmalarda, belde sakinlerinin gönlünü kazandı. Bugün Beldenin mahalle muhtarları ile bir araya gelen Altınışık’a muhtarlar da tam destek verdi. WhatsApp Image 2023-11-26 at 15.58.48


Muhtarlık görevinden edindiği tecrübeyi, Boğaziçi Belediye Başkanlığında göstermek istediğini ifade eden Altınışık, “Vatandaşlarımız ve muhtarlarımızın bana verdiği destekten dolayı mutluyum. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi. 


HABER: Savaş ARI