Olay bugün İstanbul Caddesi üzerinde meydana geldi. İnsanların dini duygularını istismar ederek, “Çocuğumun mamasını alamıyorum” diyen bir dilenci kadın, Düzce Belediyesi  Zabıta ekiplerinin engeline takıldı. Kadını yakalayan sivil zabıta ekipleri, dilencinin bağırarak ‘Beni taciz ediyorlar’ demesi üzerine bırakmak zorunda kaldı.

B O Y U T

Gaziantep Caddesi Çınlar Sokak üzerinde bir eve girmek isteyen kadını, kapının önünde yeniden yakalayan sivil zabıta ekipleri, bu kez de dilencinin yakınlarının engeliyle karşılaştı. Yakınlarının dilenci kadını binanın içine çekmesi üzerine eve giremeyen zabıta ekipleri, olay yerinden ayrılmak zorunda kaldı.

D J H I W V B J H F V

O anlarda Öncü TV Kamerası kayıttaydı

Zabıta ekipleri ve dilenci kadının yakınları arasında yaşanan tartışma sırasında Öncü TV kamerası kayıttaydı. Kadının eve kaçırılmasının ardından evden çıkan 16 – 17 yaşlarındaki çocuk yaştaki bir kişi, olay yerinden ayrılmak üzere olan Öncü TV Haber ve Yazı İşleri Müdürü Savaş Arı ve stajyer kameraman Zeki Aşıkoğlu’na tehdit ve hakaretlerde bulunarak saldırmaya çalıştı.

KİLOLARCA EROİN ELE GEÇİRİLDİ KİLOLARCA EROİN ELE GEÇİRİLDİ

Olay çevredeki vatandaşların araya girmesi ile son bulurken, bölge esnafı Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak, polis ekiplerinden yardım istedi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen polis ekipleri, saldırıya kalkışan çocuğu evde bulamadı.

Whatsapp Image 2024 01 26 At 16.50.46

Polis ekiplerinin saldırı ile ilgili incelemeleri devam ediyor.

HABER: Savaş ARI