2024 YILI YEVMİYE VE PATOZ FİYATLARI AÇIKLANDI 2024 YILI YEVMİYE VE PATOZ FİYATLARI AÇIKLANDI

Düzce’nin turizm alanındaki tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte girişimleri takdir toplayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, memleketinin tercih sebebi olmasına ve daha fazla turist çekmesine odaklanıyor. Bu doğrultuda sadece merkezde değil Düzce’nin denize açılan penceresi Akçakoca’daki cazip noktalar da Özlü’nün bizzat yürüttüğü diyaloglarla turizme kazandırılıyor.

Whatsapp Image 2024 06 02 At 15.35.59

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile Düzce Belediyesi Turizm İşletmeleri (Beltur) A.Ş.’ye devri sağlanan Akçakoca Vilayetler Evi Oteli’nde tadilat çalışmaları devam ediyor. Akçakoca’nın Kalkın Köyü’nde denize sıfır konumda bulunan oteli ziyaret eden Başkan Özlü, çalışmaların son durumunu inceledi. Başkan Yardımcısı Barış Bayrak ve Beltur Genel Müdürü Levent Sivrikaya’nın da eşlik ettiği ziyaretinde tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen Özlü, yapılan ve yapılması planlanan işlerle ilgili istişarelerde bulundu.

Whatsapp Image 2024 06 02 At 15.35.57

Başkan Özlü, incelemeleri sonrası yaptığı açıklamada, daha önce Vilayetler Evi tarafından işletilen otelin standartlarının yükseltilmesi ve 4 yıldızlı otel mertebesine getirilmesi için çalıştıklarını söyledi.

F O T O3

Bunun için tadilat projesini hazırlayarak inşaata başladıklarını kaydeden Özlü, “İnşaatımız devam ediyor. İnşallah bu yaz sezonuna yetiştirmeye çalışacağız. Yaklaşık 55 odalı bir otel, denize sıfır. Çok güzel bir konumu var. Akçakoca’da bütün Düzceliler’in, Türkiye’deki herkesin hizmetinde olacak güzel bir otel inşa ediyoruz. Düzce’mize hayırlı olsun.” dedi.

Editör: Liva Ünsal