Tarık Türkseven başta olmak üzere çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve iş insanının mutlu güne ortak olduğu nikahı, Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak kıyarken, aynı zamanda şahitlik yapan Vali Aslan, çiçeği burnunda çifte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nasihati olan 3 çocuk tavsiyesinde bulundu.

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Meryem Türk, mutlu birlikteliklerini düzenlenen nikah töreni pekiştirdi.

A C8 A0686

Akçakoca Bey Konağı’nda sade ve şık nikah

Düzce Belediyesi iştiraki Beltur’a ait Akçakoca Bey Konağı’nda düzenlenen şıklık ve sadeliğin buluştuğu nikah törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Coşkun, Gümüşova Belediye Başkanı Kenan Sübekçi, Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, Beyköy Belediye Başkanı Fatih Ocak, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Akçakoca CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ile iş insanı Tarık Türkseven, Düzce ve Akçakoca’da çok sayıda hayır işine imza atan başarılı iş insanı Burhan Özdemir, bürokratlar ve Düzce iş dünyasının tanınmış isimleri ile çiftin yakınları katıldı. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekilli Ayşe Keşir ise gönderdiği telgrafla çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

A C8 A0602

Ünsal çiftinin nikah şahitleri

Çiftin nikahını Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak kıyarken, nikah şahitliğini ise Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, hayırsever iş insanı Burhan Özdemir ve Camikebir Mahallesi Muhtarı Arif Arslan yaptı.

A C8 A0084

Albayrak: İnşallah nikahımız hayırlı olur

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak ise, “Bu akşam burada, buraya gelen herkesin çok sevdiği bizim de çok sevdiğimiz, çok önem verdiğimiz Öncü TV’nin Genel Yayın Yönetmeni Sayın Sadullah Ünsal beyin ve sayın Meryem Türk hanımefendinin nikah töreninde beraberiz. İnşallah nikahımız hayırlı olur.” şeklinde konuştu.

A C8 A0529

Vali Aslan’dan 3 çocuk tavsiyesi

ÖZLÜ DÜZCE'Yİ TANIMIŞ TAŞRA SİYASETİNİ ÖĞRENMİŞ ÖZLÜ DÜZCE'Yİ TANIMIŞ TAŞRA SİYASETİNİ ÖĞRENMİŞ

Törende konuşma yapan Düzce Valisi Selçuk Aslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk tavsiyesini hatırlatarak, “Bugün iki güzel insanın izdivacına şahitlik ettik. Bir yastıkta ihtiyar, iki cihanda bahtiyar olsunlar diyorum. Hanelerinden saadet eksik olmasın İnşallah. 3 tane evlat var bir 3 tane daha olmasına engel yok, Sayın Cumhurbaşkanımızın Düzce’deki temsilcisi olarak aynı nasihati tekrarlayalım. Kadınlar her zaman başımızın tacı hanenin direğidir. Bu sebeple aile cüzdanını hanımefendiye teslim ediyorum, hayırlı olsun.” diye konuştu.

A C8 A0291

Albayrak’tan Özcan takdimi: 45 yıl sonra Düzce’den şükürler olsun bir milletvekili çıkardık

Ardından tekrar sözü alan Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, nikah şahidi CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan için “45 yıl sonra Düzce’den şükürler olsun bir milletvekili çıkardık. Muhalefet iyi bir şey, muhalefet olunca gelişme olur. Muhalefetten bir milletvekili olması Düzce için güzel oldu.” dedi.

A C8 A0342

Özdemir için övgü dolu sözler: Düzce’nin İzzet Baysal’ı olacak

Albayrak, yine nikah şahitlerinden hayırsever iş insanı Burhan Özdemir’i ise şöyle takdim etti: “Akçakoca’da uzun yıllardır hep şunu düşünmüşümdür; Bolu’ya gittiğimde her yerde bir isim yazar. İzzet Baysal bunun her yerde yatırımları var, Allah ondan razı olsun. Bizim de hep bir İzzet Baysal’ımız olmaz mı diye hep düşünmüşümdür. Son 5-10 yıla baktığımızda bizim de Akçakoca’da İzzet Baysal’ımız oluşmaya başlamış. Akçakoca’dan çıkmış sonra ‘Memleketime destek olacağım.’ diyerek geri dönmüş ve ilçemizde çok önemli devlet yatırımlarına imza atmaya başlamış, inşallah daha da atacak biz Akçakoca olarak memnunuz.”

A C8 A0437

Şahitlerin huzurunda bir ömür mutluluğa ‘Evet’ diyen Ünsal çifti, nikahın ardından konukları ile tek tek ilgilendi.

A C8 A0472

Kur’an-ı Kerim Tilaveti’nin okunduğu nikah töreni tasavvuf müziği ile devam etti.

A C8 A0657

A C8 A0059

A C8 A0490

A C8 A0517A C8 A1300

A C8 A1266 Enhanced

HABER: Savaş ARI

KAMERA: Zeki AŞIKOĞLU – Emirhan TÖNGEL