banner851

banner614

15 METRE YÜKSEKLİKTEKİ ŞELALE HAVADAN GÖRÜNTÜLEDİ

banner619

Düzce’nin Cumayeri ilçesinde bulunan ve doğal olarak taşların oyulması ile ortaya çıkan Harmankaya Şelalesi, doğal güzellikleri ve zorlu parkuru ile macera severleri bekliyor.

banner846
Sağlık & Çevre 13.02.2021, 12:30 13.02.2021, 17:05
379
15 METRE YÜKSEKLİKTEKİ ŞELALE HAVADAN GÖRÜNTÜLEDİ
banner844

Düzce Valiliği tarafından 2021 yılı turizm yılı olarak ilan edilmesinin ardından, Düzce’nin önemli turizm noktalarının da tanıtımı yapılmaya başlandı.

Daha önce Kardüz Yaylası, Efteni Gölü, Güzeldere, Samandere ve Aydınpınar Şelalelerinin tanıtımı yapılırken, Düzce’nin Cumayeri ilçesinde bulunan Harmankaya içinde tanıtım filmi hazırlandı.

Düzce’ye 31 kilometre ilçeye 11 kilometre uzaklıkta bulunan Harmankaya Şelalesi kendi görkemli görüntüsünün yanında 700 metrelik zorlu yürüyüş parkuru ile de bölgenin saklı cenneti.

Dağcıların ilgi odağı olan zorlu yürüyüş parkuru ve şelale Doğa Fotoğrafçısı Ahmet Bozdemir tarafından özel olarak görüntülendi. Bölgede bulunan Büyük Melen çayı üzerinde rafting ve kano yapılırken, foto safari ile çadır kampı gibi aktiviteler de yapılabiliyor.

(İHA)

Yorumlar (3)
Fedai 5 ay önce
3 gün önce gittim harmankaya şelalesine, ancak berbat bir yolu var hiçbir kurum ilgilili değil, ayrıca şelaleyi görmek istedik ancak yanında dahi ulaşamadık, bir köylünün bahçesinden 50-60 MT mesafeden zorla görebildik..sadece haber yapmak yetmiyor,.ilgi alaka gerekiyor, çevre düzenlemesi, ulaşımı konusunda ve görülebilmesi için
Mehmet Ali 4 ay önce
vidyoyu sosyal medyada gördüm gitmek istedim. dediğiniz gibi dere içinden şelaleye ulaşamadım. çeken kişiye yılın üstün ulaşım ve tırmanış ödülü vermek lazım. ne yol var nede patika
Değişin 5 ay önce
Harmankara değil Harmankaya
25°
parçalı az bulutlu