banner851

banner614

ÇALIŞMALAR YOĞUNLAŞTIRILDI

banner619

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, kaçak ve izinsiz moloz dökümlerinin önüne geçmek amacıyla kent genelinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ekipler, 153’e gelen ihbarları anında değerlendirerek müdahale ediyor.

banner846
Sağlık & Çevre 21.12.2020, 15:19
1164
ÇALIŞMALAR YOĞUNLAŞTIRILDI
banner844

Çevre ve görüntü kirliliğine neden olan alanlarda temizlik çalışmalarını aksatmadan sürdüren Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, son olarak Yahyalar merasına atılan moloz yığınlarını anında kaldırdı.

153’E İHBAR VE BİLGİLENDİRME YAPILMALI

Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çevre kirliliğinin önüne geçmek için gelen ihbarlar doğrultusunda bahçe atıkları ve eski eşyaları ücretsiz olarak toplayarak anında müdahale ediyor.

Ekipler, çevre ve görüntü kirliliğine neden olan moloz, çöp ve bahçe atıklarının anında bertaraf edilmesi için vatandaşların 153 Beyaz Masa İhbar Hattına bilgi vermeleri hususuna dikkat çekerek, ücretsiz bir şekilde atıkların toplanacağını belirtti.

Atık sahiplerinin ise, 153 Beyaz Masa hattına bilgi vermeleri ve 2020 Yılı Gelir Tarifesi üzerinden belirlenen ücretin yatırması halinde moloz ve tadilat atıkları Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından toplanıyor.

Yorumlar (6)
Ahmet Demir 6 ay önce
Ekşioğlu- 2 Sitesinin Karşısındaki Moloz Yığını Çok Kötü. Lütfen Yardım Edin Sayın Valim
h.a 6 ay önce
ağa mahallesinde pis görüntüleride ekleyin lastik yakma gibi düzce'deki hava kirliliğinden bahsediyorlar yaklaşık 3-5 yıldan beri gelip bi görsünler havadaki kara dumanı...
Yorumcu 6 ay önce
Cok belli.resinde ne ildugunu goruyoruz
ETHEM ATAY 6 ay önce
Düzce belediyesi temizlik işleri müdürlüğü elinden gelen tüm hizmet çalışmalarını çok güzel bir şekilde sürdürüyor keşke vatandaşlarımızda bu konuda biraz duyarlı davranırsa temizlikte Düzce hak ettiği yeri bulacak lütfen çevremizi temiz tutalım temizlik işleri müdürlüğünü çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum başarılı olmalarını diliyorum
Asil tük 6 ay önce
Süper mış bi ihbar da ben yapayım elmacık saridere yönünde köy çıkışı çöplük olmuş bi bakın
CAN 6 ay önce
bunlari atanlara okkali ceza arabalarina el oyacan
17°
parçalı bulutlu