banner851

banner955

DETAYLARI KESKİN AÇIKLADI...

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Boğaziçi Beldesi ve Gölyaka İlçesine sağlık yatırımı müjdesini açıkladı.

Sağlık & Çevre 19.04.2022, 19:12
1864
DETAYLARI KESKİN AÇIKLADI...

Son dönemdeki kadro ve cihaz takviyeleri, Ağız ve Diş Hastanesi, Muncurlu’ya çocuk acili-yoğun bakımı ile kadın doğum servisi gibi adımların ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki önemli bir eksiklik olan anjiyo cihazına kavuşarak kalp merkezi olması için ruhsat alınarak çalışma başlamıştı.

Bu kez müjdelerin geldiği adres Gölyaka ilçesi ile Boğaziçi beldesi oldu. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Boğaziçi'ne yeni sağlık ocağı ve Gölyaka'ya 112 acil sağlık istasyonu ihalelerinin onayının alındığını söyledi.

Başkan Keskin, yaptığı açıklamada “Boğaziçi Beldemize 720 metrekare ve iki katlı yeni sağlık ocağının ihale onayı alındı. Gölyaka ilçemize de yapacağımız yeni 112 Sağlık istasyonun ihale onayını da bugün aldık. Bu iki yatırımında en kısa sürede ihalesi yapılarak inşaatına başlanacak. Her iki yatırımın Düzce’mize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (10)
Düzceli 81 8 ay önce
Reklamlar Reklamlar Reklamlar :)
Boş laflar 8 ay önce
Düzce’de uzman hekim kalmıyor binayı açsan kimi oturtacaksın? Üniversitede ne kadar Prof. hoca varsa ya özele geçti ya nasıl geçerim hesabında. Gerçi Tayyip giderlerse gitsinler demişti. Artık imamlar muayene eder yeni binalarda…
Yazıklar olsun... 8 ay önce
İşin aslına bakınca sözde müjdeleri neden ilgili devletin kurum yetkilileri öncelikle açıklamıyor? Partiler gelip geçidir. Baki olan devlettir. Koltuk boş kalmasın, yeter ki koltuğu doldursun hikayesi mi geçerli?
KÜRŞAT YILMAZ 8 ay önce
Hep aynı şeyi söylüyoruz; Parti (Hangi parti olursa olsun) İl Başkanı neden devletin asli görevi ile ilgili konuyu MÜJDE olarak verir? İl Sağlık Müdürü (ki son derece başarılı) yok mu?
HALK 8 ay önce
Bir dönem CHP := DEVLET olmuş Şimdi ise AKP:DEVLET
Nhat 8 ay önce
Daha düzce Atatürk devlet hastanesi nde doktor yok. Hastane yap. İstediğin kadar doktor yok. Neolacak. Boş işler bunlar.
Çaresizlik 8 ay önce
Çaresizliğin çaresizliği bu yapılanlar zaten müdürlüklerin iş plan akışında olan konular bundan siyasi malzeme devşirmek ne kadar doğru …
Cash81 8 ay önce
Müjde müjde size keskinden müjde size
Köylü 8 ay önce
Keşke oralarda hastane yapsaydınız, nasılsa uzman hekimler ilçe hastanelerinde boş boş yatıyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız