banner851

banner614

“DÜZCE OLARAK BİZ DE HAZIRIZ”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın "Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz." mesajıyla başlattığı kampanyaya il sağlık müdürleri de paylaşımlarıyla destek veriyor. Osmaniye Sağlık Müdürü’nün çağrısının ardından Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, bir video mesaj paylaştı. Yılmaz, “Düzce olarak biz de Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın mesajını aldık ve hayatımızın yeniden normalleşmesi için kollarımızı sıvadık. Tedbirler ve aşıyla COVİD-19'u aşıyoruz.” dedi.

banner619
Sağlık & Çevre 31.05.2021, 13:40 01.06.2021, 18:12
840

Yarın itibariyle başlayacak olan normalleşmesi sürecinin sloganı aşı seferberliğine hız kazandırmak amacıyla “Kolları sıvıyoruz” olarak belirlendi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın "Kolları sıvıyoruz" mesajıyla başlattığı kampanyaya İl Sağlık Müdürleri de sosyal medya üzerinden “Pandemi sürecinde hayatın yeniden normalleşmesi için kolları sıvadık” etiketiyle birbirlerine çağrıda bulunmaya başladı. 

Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz da sosyal medya üzerinden Düzce İl Sağlık Müdür Dr. Yasin Yılmaz’a çağrıda bulundu.

Dr. Yılmaz, bu çağrıya bir video mesajla yanıt vererek  “Güzide ilimiz Osmaniye çağrınızı aldık. Düzce olarak biz de Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın mesajını aldık ve hayatımızın yeniden normalleşmesi için kollarımızı sıvadık. Tedbirler ve aşıyla COVİD-19'u aşıyoruz. Düzce olarak biz de hazırız.” dedi. Müdür Yılmaz, sırası gelen vatandaşların salgını aşmak için aşı olması gerektiğini belirterek çağrısını yeniledi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (0)