banner851

banner955

EKSİKLİKLERİN GİDERİLMESİ İÇİN TALİMAT VERDİ…

Düzce Valisi Cevdet Atay, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sağlık & Çevre 25.09.2021, 09:45 26.09.2021, 16:01
604
EKSİKLİKLERİN GİDERİLMESİ İÇİN TALİMAT VERDİ…

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’deki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, sorunları yerinde tespit etmeye devam ediyor.

Bugün Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ile birlikte Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret eden Vali Atay, merkez çalışanları ve hastalarla bir araya geldi. Hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunan Vali Atay’a Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında bilgi verdi.

Günde onlarca hastanın tedavi olmak için geldiği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin eksikliklerinin giderilmesi için talimat veren Vali Atay, merkez de görevli personele de özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Vali Atay’ın ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Düzce Valimiz Sayın Cevdet Atay’a Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi gezdirdik. Sayın Valimizin bu ziyareti bizi çok memnun etti” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Ali 1 yıl önce
Sayın valim Pandemi servisi rezillik.3 ayrı yerde sıra bekleyip,evrak alıp,kaşeletip muayene veya test oluyorsunuz.acile gelenlerle korona İçin gelenler aynı kuyrukta bekliyor sayın valim.hijyene de dikkat edilmiyor.lütfen icabına bakın sayın valim
vatandaş 1 yıl önce
MHRSDEN SIRA ALINMIYOR KOLAY KOLAY GENELDE SIRA OLMUYOR
Yeni Sayımız