banner614

HASTALAR BAŞKA HASTANELERE YÖNLENDİRİLDİ

banner619

Kara Hacımusa Mahallesinde, bir sitenin lağım suları 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezini bastı. Lağım sularını, Sağlık Merkezinde görevli doktor ve hemşireler temizlerken, muayene olmak için gelen vatandaşlar Düzce Atatürk Devlet Hastanesine yönlendirildi.

Sağlık & Çevre 31.12.2020, 18:00 01.01.2021, 12:39
9216
HASTALAR BAŞKA HASTANELERE YÖNLENDİRİLDİ
banner785

Kara Hacımusa Mahallesinde bir sitenin alt katında bulunan 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezini, sitenin gider borularının tıkanması ile lağım suları bastı.

Mahalle sakinleri her yıl aynı manzara ile karşılaştıklarını söyleyerek, site yönetiminin sorunun çözümü ile ilgili bugüne kadar hiçbir çalışma yapmadığını öne sürdüler.

Aile Sağlığı Merkezinde görevli sağlık personelinin haber vermesi üzerine bölgeye gelen Düzce Belediyesine ait vidanjör, tıkanan atık su giderlerini açtı.  İçeriye dolan lağım suları ise, 8 No’lu Aile Sağlığı Merkezinde görevli sağlık personeli tarafından temizlendi.

Muayene olmak için Aile Sağlığı Merkezine gelen vatandaşlar, yaşanan olay nedeniyle Düzce Atatürk Devlet Hastanesine yönlendirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
VATANDAS 3 hafta önce
YAGMUR COK YAGDI BAHANESI YOK NE DIYECEKLER COK MERAK EDIYORUM
BULURLAR BUNLAR BI BAHANE BU MILLET YER NASIL OLSA
Düzceli genç 4 hafta önce
Burası Düzce abi,burası bu kadar işte. İlgisizlik diz boyu. VAllahi sıkıldık bu şehrin saçma sapan problemlerinden. Şu REZALETİ hangi yetkili açıklayabilecek? Neredesiniz iktidarın belediye başkanı ve yanındaki yardakçıları? Bu gençliğin eli iki yakanızda iki dünyada!
Ramazan 4 hafta önce
Site içi apartmanı inşaatını yapan müteahhit ile ilgili işlem yapılmaz ise bu sorun çözülmez. Aynı müteahhit farklı yerlerde ayıplı inşaat yapmaya hırsızlık yapmaya devam eder.
Şampiyon 4 hafta önce
Ak lı yöneticiler yeni mahalle yaptığınız yerlerden ne alt yapı var ne üst yapı
hafif yağmur